Szukam samochodu

Witam

Szukam 4/5 drzwiowego hatchbacka (ewentualnie ślicznego sedana) ekonomicznego do jazdy po mieście do 6 tys. zł. Co proponujecie?

Pewnie mnie ktoś zaraz wyśmieje, ale ja polecam:

  • VW Polo III za 6 tysięcy można kupić z LPG. Tani w utrzymaniu i spalanie też niskie, bo nie dosyć, że LPG to silnik 1.4.

  • Skoda Felicia również z LPG tylko trzeba szukać zadbanego okazu bez korozji. Części tanie i mało awaryjne autko. Silni 1.3 z LPG bardzo ekonomiczny.

Z innych samochodów możesz szukać Corolli, ale za 6 tys ciężko znaleźć fajny okaz. Bardzo ekonomiczne jest też Seicento, ale bardzo małe, a Ty chcesz 4/5 drzwi. Na golfy III uważaj, bo jest ich pełno bardzo zużytych i łatwo się naciąć.

Może przeglądnij to forum http://www.forumsamochodowe.pl/jakie-auto-kupic-vf7.htm

Jak chcesz przestronną habete lub sedana to w tych pieniądzach powinna się trafić Vectra B nie zjedzona zębem czasu.

Felicia -silnik ok, lepszy jest ten Skody 67KM. Niestety na gazie to jest muł. Niestety blacha to masakra, puszka po konserwach.

Felicia na gazie to wcale nie taki muł. Wiem, bo mój tata ma takie autko. A że blacha słaba to fakt, dlatego pisałem, że trzeba dobrze autko oglądać.

To jest zwykła blacha niecynkowana, cudów nie ma. Oglądać można ale i tak zwyczajnie gnije. TTTM*

* Ten Typ Tak Ma

Punto :D/

Astra 2 1.6 LPG. Jakby coś to ma tanie części zamienne i blachę lepszą niż jedynka.

Astra 2 ,Seat Ibiza w gazie

Astra 2 za 6 tyś w dobrym stanie ciężko znaleźć.

Masz rację. Patrząc na blachę to chyba najlepsze by były w audi 80/100 jeśli rozpatrywać przedział cenowy 6 tys.

Bez przesady, za 6k cudó nie wymagajcie. I zwykła blacha może być, byle nie zżarta za mocno była od początku. Ja bym sie jeszcze za jakimś daewoo w tym przedziale rozglądał… oczywiście nie tico… ale nexia, lanos, coś w tym stylu. Jakieś fiaty, sam jak szukałem to fajne rovery były w tym przedziale, może trochę wyżej. Bardziej istotne jaki konkretny egzemplarz znajdzie się, a nie marka, czy model. Więc najpierw szukać konkretnych pojazdów w dobrym stanie, które mniej więcej nam odpowiadają, a potem dopiero wybrzydzać jeżeli idzie o markę czy model.

A co jest ogolnie tansze w eksploatacji: Honda Civic VI sedan czy Rover 200/400?

http://otomoto.pl/honda-civic-v-tec-eco … 24628.html