Szukam samochodu

(Momayday) #1

Witam

Szukam 4/5 drzwiowego hatchbacka (ewentualnie ślicznego sedana) ekonomicznego do jazdy po mieście do 6 tys. zł. Co proponujecie?

(matty24) #2

Pewnie mnie ktoś zaraz wyśmieje, ale ja polecam:

• VW Polo III za 6 tysięcy można kupić z LPG. Tani w utrzymaniu i spalanie też niskie, bo nie dosyć, że LPG to silnik 1.4.

• Skoda Felicia również z LPG tylko trzeba szukać zadbanego okazu bez korozji. Części tanie i mało awaryjne autko. Silni 1.3 z LPG bardzo ekonomiczny.

Z innych samochodów możesz szukać Corolli, ale za 6 tys ciężko znaleźć fajny okaz. Bardzo ekonomiczne jest też Seicento, ale bardzo małe, a Ty chcesz 4/5 drzwi. Na golfy III uważaj, bo jest ich pełno bardzo zużytych i łatwo się naciąć.

(Longhorn2009) #3

Może przeglądnij to forum http://www.forumsamochodowe.pl/jakie-auto-kupic-vf7.htm

(olmeca) #4

Jak chcesz przestronną habete lub sedana to w tych pieniądzach powinna się trafić Vectra B nie zjedzona zębem czasu.

(ra-v) #5

Felicia -silnik ok, lepszy jest ten Skody 67KM. Niestety na gazie to jest muł. Niestety blacha to masakra, puszka po konserwach.

(matty24) #6

Felicia na gazie to wcale nie taki muł. Wiem, bo mój tata ma takie autko. A że blacha słaba to fakt, dlatego pisałem, że trzeba dobrze autko oglądać.

(ra-v) #7

To jest zwykła blacha niecynkowana, cudów nie ma. Oglądać można ale i tak zwyczajnie gnije. TTTM*

* Ten Typ Tak Ma

(McDracullo) #8

Punto \:D/

(ra-v) #9

Astra 2 1.6 LPG. Jakby coś to ma tanie części zamienne i blachę lepszą niż jedynka.

(djosdanielos) #10

Astra 2 ,Seat Ibiza w gazie

(matty24) #11

Astra 2 za 6 tyś w dobrym stanie ciężko znaleźć.

Masz rację. Patrząc na blachę to chyba najlepsze by były w audi 80/100 jeśli rozpatrywać przedział cenowy 6 tys.

(lith) #12

Bez przesady, za 6k cudó nie wymagajcie. I zwykła blacha może być, byle nie zżarta za mocno była od początku. Ja bym sie jeszcze za jakimś daewoo w tym przedziale rozglądał... oczywiście nie tico.... ale nexia, lanos, coś w tym stylu. Jakieś fiaty, sam jak szukałem to fajne rovery były w tym przedziale, może trochę wyżej. Bardziej istotne jaki konkretny egzemplarz znajdzie się, a nie marka, czy model. Więc najpierw szukać konkretnych pojazdów w dobrym stanie, które mniej więcej nam odpowiadają, a potem dopiero wybrzydzać jeżeli idzie o markę czy model.

(Momayday) #13

A co jest ogolnie tansze w eksploatacji: Honda Civic VI sedan czy Rover 200/400?

http://otomoto.pl/honda-civic-v-tec-eco ... 24628.html