Szukam skryptu

skryptu żeby można było wysłać e-maila do osoby budującej stronke żeby można podac swoje pseud, swój e-mail i treść swojego powiadomienia/uwagi dotyczącej stronki! :smiley:

Jest gdzies taki skrypt??

Jak jest podajcie linki!


To szukasz czy nie - skasowano < ? >

Asterisk

cos w tym stylu http://www.stadtaus.com/en/php_scripts/formmail_script/? i czy chodzi Ci o skrypt w php, czy moze java script, czy jeszcze co innego?

Pewnie że jest !!

M@teo, wysil się troche, wstukaj w google np.: php mail script …i masz tego, że ho, ho…

Tutaj masz przykładowy jakiś skrypt: http://www.webinside.pl/materialy/rozne/form2mail.zip

chodziło by mi o skrypt java! do stronki napisanej w html-u !!

Jeżeli masz na myśli javascript, to się da, ale nie bezpośrednio, lecz z wykorzystaniem domyślnego klienta poczty np. Outlooka…

BTW

Takie skrypty znajdziesz TU…

Proszę bardzo:

Skopiuj przykładowy kod i zmień listę adresów

| Adresat: | Wybierz adresata listu Krzysztof Golachowski - redaktor (Sieci i Telekomunikacja) Michał Setlak - redaktor (Sprzęt) Paweł Wimmer - redaktor (Internet) |
| Twoje imię i nazwisko: | |
| Twój E-mail: | |
| Priorytet: | Normalny Pilne Odpowiedź nie jest konieczna |
| Temat listu: | |
| Treść listu: | |
| | |

[/code]

A jaki polecacie? Do czegoś takiego??

:roll:

Tylko i wyłącznie PHP 8)

A JAVA SCRIPT to który??

Ten podany przez DeViLa i post wyżej w linku, który tam podałem…

Mają jednak tą wade, że do wysłania wymagają zainstalowanego w kompie klienta poczty z którego muszą korzystać…

Tak więc np. w przypadku OE, poczta nie zostanie od razu wysłana, tylko wyląduje w skrzynce nadawczej (wymaga więc uruchomienia OE w celu wysłania wiadomości)…

PHP ma tę przewage, że korzysta z klienta poczty znajdującego się na serwerze, tak więc poczta praktycznie w każdym przypadku zostaje niezwłocznie wysłana…

AHA!!

A dało by się umieścić ten skrypt php na stronke html ??

Albo skorzystaj z tego:

Napisz do mnie[/code]

Łatwe i szybkie - można jeszcze dodać obrazek itp.

ps. w miejsce XXXXX wpisz adres e-mail

A nie da się tak? :roll:

napisz do mnie[/code]

AHA!! To chyba tak zrobie! A jaki najlepiej skrypt do tego użyć?? Chodzi mi o PHP ??

Wiem ze to nie czat! Ale chciałbym wiedzieć jakiehc wy używacie itp! :stuck_out_tongue:

Każdy używa tego, co mu odpowiada…

Ja używam skryptów ostro zindywidualizowanych, takich które raczej tobie na nic się ne zdadzą, bo powstały z myślą o moich nietypowych potrzebach…

Konkretniej, używam głównie dwóch skryptów/klas:

jednego - do wysyłania wiadomości o określonej strukturze HTML

drugiego - do załączania plików graficznych…

O ile mi wiadomo, w sieci z łatwością można spotkać bardziej typowe i uniwersalne odpowiedniki tych, których używam…

BTW

Każdy dobrze działający skrypt jest dobry…

…A im prostszy i mniej skomplikowany, tym lepiej! 8)