Szukam słuchawek do gier i muzyki do max 130zł

Witam. Ostatnio się przymierzam do zakupu słuchawek do gier i muzyki wraz z mikrofonem za max 120zł z przesyłką.

Słuchawki te powinny mieć dobry bass, czysty dźwięk, dźwięk przestrzenny (żebym słyszał w grach kto skąd do mnie strzela) i opcjonalnie odłączany mikrofon (Ale nie musi). Słuchawki te powinny być również zamknięte, czyli takie które mają “nauszniki” (Uszy znajdują się w słuchawkach).

Zastanawiałem się nad słuchawkami Creative Falat1ty, ale czytając opinie na ich temat chyba zmieniłem zdanie. Czy macie jakieś fajne propozycje?

Koss UR40 - (dobre pozycjonowanie w przestrzeni scena umieszczona troche u dołu ale to nie przeszkadza) najlepiej lub jak nie masz kasy to Sennheiser hd202,201. Jedynymi słuchawkami creative jakie bym polecał Aurvana Live a tak to raczej wybieraj coś z marek słuchawkowych typu senki,akg,grado :smiley: oraz niektóre modele philipsa ale to też nie za tą kase.

Podobają mi się te Sennheiser HD202 tyle że nie mają one mikrofonu :? Czy są jeszcze jakieś dobre słuchawki z mikrofonem? Zależy mi na mikrofonie!!

Dodane 02.06.2009 (Wt) 14:53

Podobają mi się te Sennheiser HD202 tyle że nie mają one mikrofonu :? Czy są jeszcze jakieś dobre słuchawki z mikrofonem? Zależy mi na mikrofonie!!

One nie mają się podobać mają dobrze grać kossy są lepsze od tych senków moim zdaniem tylko senki od HD550 mają z nimi szanse (bez wzmaka słuchawkowego bo z to wiadmo co senki wyprawiają ) i wyżej HD650 itd ale to indywidualny odsłuch. Odpowiadając nie ma dobrych słuchawek z mikrofonem te wszystkie razery czy steele 5.1 i nie wiadomo co nie bierz za dopłatą nawet. Ja bym na twoim miejscu kupił te kossy i mikrofon zwykły za kilka zł albo jak masz więcej kasy to zalmana ZM-MIC1.

Czyli nie ma żadnych dobrych słuchawek z mikrofonem?

Jest pare mało udanych i mało popularnych modeli senków np. PC 161 ale po 1 nie twój zakres cenowy a po 2 ich cena nie ma się w niczym do jakości zamiast pc 161 już bym wolał 550 albo grado sr 60 więc bez sensu.Firmy znane z dobrych słuchawek nie produkują z zintegrowanym mikrofonem oprócz paru modeli senków. Zrób tak jak mówiłem kup zwykłe te hd mogą być jak Ci się tak podobają i dokup osobne mikro oprócz kossów i sennheisera zerknij na AKG K 512.

A czy Creative Fatal1ty Gaming to są nie za dobre słuchawki tak jak NIEKTÓRZY piszą?

Dodane 02.06.2009 (Wt) 17:15

Czy słuchawki SENNHEISER HD202 mają dźwięk przestrzenny 5.1 ?

Nie, te słuchawki są przereklamowane.

Kup Sennheiser HD202 bo w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz i do tego mikrofon oddzielnie (5-10zł)

Ci niektórzy nie widzieli dobrych słuchawek. Są przereklamowane zwłaszcza przez samego fatal1ty ,który prywatnie na pewno na nich nie gra tylko ma pewnie coś z najwyższej półki jak każdy pro gamer. Sennheiser HD202 też są przereklamowane. Nie mają… słuchawki 5.1 i firmy produkujące dobre słuchawki to wiedzą to pic na wode i taki bajer producentów o ile do gier fps na multi się jeszcze nadają to do muzyki są do niczego.

A gdybym miał wybierać między Philips SHP2700, SONY MDR-XD200, Sennheiser HD201 GAME, Creative HQ-1400 a Sennheiser HD202 to które byście mi doradzili żebym kupił.? Proszę uzasadnić swoją odpowiedź :slight_smile:

może Koss Porta Pro?

Nie wpadły mi zbytnio w oko. Są strasznie brzydkie a na wyglądzie w końcu też mi trochę zależy jak każdemu innemu :slight_smile: Poza tym wątpię żeby wyciszyły one niechciane dźwięki z otoczenia ponieważ nie zakrywają one całego ucha.

Oczekuję odpowiedzi na moje poprzednie pytanie :slight_smile:

Mogłeś mówić od razu ,że szukasz typu zamkniętego to bym kossow nie polecał. Z philipsów polecam tylko Philips SHP 8900 i modele wyższe. Sony nie znam wybacz. Sennheiser HD201 GAME nie udane,creative nie , zostaje Ci więc tylko sennheiser. Które ja bym dołożył do philipsów innego modelu sennków,akg i miał słuchawki na 5 lat ale rób co chcesz.

Dodane 03.06.2009 (Śr) 10:14

Tu wiele zależy od skilla i dobrej karty dzwiękowej powiedziałbym ,że aż 70 procent to dobra dźwiękówka. Jaką masz?

Creative Sound Blaster Audigy SB :slight_smile: Właśnie mi przez cały czas chodzi o słuchawki zamknięte :wink:

Dodane 03.06.2009 (Śr) 17:17

Te SONY MDR-XD200 powinny być dobre co nie?

Dodane 03.06.2009 (Śr) 20:01

A właśnie :slight_smile: Czy słuchawki SONY MDR-XD200 mają regulację głośności bo ja się o tym nie doczytałem :?