Szukam sterowników ale nie wiem jakich POMÓŻCIE

Proszę bardzo o pomoc Mam na imię Magda i mam 13 lat Ojciec kupił mi używanego laptopa Nie mam do niego żadnych płyt ani sterowników Wgrałam na niego Windowsa XP i zaczęły się kłopoty Brakuje mi jakichś sterowników np. Kontroler Ethernet, kontroler video i urządzenie audio na High Definition Audio Nie wiem co mam zrobić Próbowałam szukać na interneci ale nie wiem czego i gdzie szukać Nie jestem specjalistką od komputerów Tylko nie mówcie mi że laptopa trzeba zanieść do naprawy bo jak ojciec się dowie że go zepsułam to mnie zabije Proszę o pomoc bo jesteście moją jedyną nadzieją

Zainstalowałam Everest Ultimate Edition i wyszły mi takie dane

Typ komputera wieloprocesorowy komputer PC z interfejsem ACPI (Mobile)

System operacyjny Microsoft Windows XP Home Edition

Płyta główna

Typ procesora Mobile Dual Core Intel Pentium T2390, 1866 MHz (14x133)

Nazwa płyty głównej Packard Bell T12C

Mikroukład płyty głównej SiS 672 (FX)

Pamięć Fizyczna [Trial version]

Typ BIOSu AMI (04/25/08)

Karta wideo SiS 351 Mirage 3 IGP

Karta dźwiękowa Realtek ALC660 @ SiS High Definition Audio Controller

Pobierz i uruchom na tym laptopie ten programik: http://global-download.acer.com/FilesDo … pdater.exe

Powinien Ci pomóc pobrać to co trzeba.

magda0011 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Hej,

Ewentualnie część sterowników znajdziesz w dwóch poniższych linkach:

:arrow: Sterowniki Ethernet, Camera, etc - w kolejnych pozycjach dostępne są sterowniki do: karty sieciowej (urządzenie Ethernet), kamery USB, karty dźwiękowej, elementów płyty głównej.

:arrow: Sterowniki do karty graficznej.

Pozdrawiam,

Dimatheus