Szukam sterownikow do karty sieciowej hp pavilion dv9700

witam mam problem z sterownikami do internetu chciałbym kontakt może przez fb aby ktoś krok po kroku wytłumaczy mi jak to zrobić i skąd pobrać będę jutro po 14 więc czekam na info pozdrawiam Łukasz

Sterowniki pobiera się ze strony producenta http://support.hp.com/pl-pl/drivers

Wpisujesz numer modelu swojego laptopa , wybierasz system operacyjny i pobierasz sterowniki “do internetu” - czyli jak się domyślam do karty WiFi i/lub LAN (czort wie skąd bierzesz internet).

 

Proszę zapoznać się z tą stroną a następnie skorzystać z przycisku Edytuj  i dokonać korekty tytułu.

Po drugie, na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Rozumie szukałem sterowników do tego modelu i nic mam system operacyjny xp a do tego nie znajduje jednynie Vista

W przypadku komputerów HP sterowniki od Visty pasowały do systemu XP po zmianie. Wiem bo sam posiadam 2 komputery HP  z serii DV i po usunięciu Visty i zainstalowaniu na czysto XP, właśnie niektóre sterowniki od Visty pasowały do Xp. Dlaczego tak? Proszę nie pytać.

Co do twojego modelu spróbuj  wybrać i zainstalować te sterowniki, po wcześniejszym sprawdzeniu jaki sprzęt posiadasz w swoim komputerze. W przypadku modelów HP są to najczęściej występujące zestawy.

Intel Wifi Link 1000 BGN>> Intel card

Atheros Wireless driver link 1  lub nowszy link 2

Broadcom Wireless link1  lub nowszy link2

Realtek RTL8101 Ethernet NIC wybierz XP lub Vista z listy

Marvell Yukon LAN link1

Realtek RTL8102E Family PCI-E Fast Ethernet NIC  link1

Realtek RTL8111 link1

HP Wireless Assistant link1