Szukam sterowników do Kontroler Ethernet

Witam szukam sterowników do Kontroler Ethernet moja płyta główna to Gigabyte GA-MA69VM-S2

A system operacyjny? http://www.gigabyte.com/products/produc … l=1#driver Wybierz system i pozycję LAN.

Pobrałem to przegrałem na płytkę zainstalowałem na moim komputerze i dalej nie działa Do tego jest jakiś wymagany specjalny sposób instalacji czy coś źle robię ?

Nie podałeś wersji systemu operacyjnego! Tego pliku, po pobraniu, nie musisz przegrywać na płytkę. Trzeba go rozpakować w miejscu pobrania do folderu (bo to jest tzw. archiwum), otworzyć ów folder, w którym powinien być plik pn. “Setup.exe”. Uruchomić (kliknąć) go i wykonać instalację. Po tym restart komputera. Nie znając Twojego systemu, bardziej szczegółowo nie mogę pomóc.

Windows xp 32 bitowy

Zrobiłem dokładnie tak jak mówisz i nie działa

a nagrałem na płytkę bo piszę z laptopa a potrzebne mi to jest na drugi komputer którego formatowałem

Acha! No to pobierz sterownik LAN dla tego systemu z trzeciej pozycji pn. Realtek 8139 Driver. Reszta, jak pisałem wyżej. Gdyby nie zadziałał, to podobnie, ale z pierwszej pozycji pn. Realtek PCIe LAN Driver.

Dzięki wielkie wszystko zadziałało gdy ściągnełem resztę tych plików