Szukam sterowników do mp4

Cześć dostałem od taty mp4 digital player (bez modelu ani producenta jedyne co jest to mp4 digital player) może chinczyk Zepsuł sie i z niego nie korzustałem i oniej zapomniałem ale naprawiłem po jakimś czasie i zgubiłem małą płytke ze sterami lub driverami . na kompie pana od naprawy wszystko działało bo ma stery lub drivery a u mnie czyta dysk ale na nim niby ni niema ale w mp4 jest więc plis o drivery do mp4 !!

Miałem podobny problem :stuck_out_tongue: O dziwo wszystko jest ok, gdy wsadzę do środka inną baterię na czas podpięcia do kompa :smiley: Odtwarzacz też chińczyk.

ale dokładnie chodzi mi o tą płytke! !!

Płytkę mam, na opakowaniu mojego odtwarzacza jakby nie było też jest napisane “MP4 Digital Player”, więc może będzie pasować. Zuploaduję Ci instalkę sterowników na rapidshare. Lada moment wrzucę linka.

Ok tu są sterki KLIK

Proponuję zajrzeć jeszcze tutaj KLIK

Aaa i bardzo ważne: nie bierz się za update firmware’u. W 90% przypadków odtwarzacz nadaje się tylko do serwisu :?

Tylko że ja nie umiem korzystać z rapid share prośił bym na emaiil !!

Złączono Posta : 08.06.2007 (Pią) 11:20

moja mp4 to E90

http://pmp-player.com/index.php?option= … Itemid=37

Złączono Posta : 08.06.2007 (Pią) 11:59

ejj z tej strony którą podłęś ściągnołem biosi teraz działaja mi gry! !!

Złączono Posta : 08.06.2007 (Pią) 13:33

mam pytanie co sie stanie jak wsadze do mojego mp4 (chińczyka) bios z bardzo dobrego i drogiego mp4 też chińczyka?

Nie można instalować biosu z innego odtwarzacza, to logiczne przecież.

Do karty graficznej ATI też próbowałeś sterek NVIDIA? :expressionless:

No i jak działa rapidshare.

Klikasz na ten odnośnik co tam powyżej wstawiłem, pojawia Ci się stronka

na której trochę niżej jest tabelka. Tam klikasz na Free.

Tam powinien się pokazać obrazek z jakimś tekstem, którego przepisujesz do pola obok. Po chwili rozpoczyna się ściąganie.

Jeśli jednak obrazek się nie pojawi, to powinien być zamiast tego podany czas, który musisz przeczekać, aby się ukazał.

Pozdrawiam

mam ten sam problem! tez mam napisane mp4 digital player. prosze was dajcie do tego sterowniki,

ja mam viste wiec mam nadzieje ze tez pojdzie, a jak kupowalam to zadnej plytki nie dostalam.

prosze dajcie dzialajacy link na rapidshare

problem dziwny ze względu na vistę, bo ten system sam powinien znaleźć sterowniki do tego urządzenia, jeśli nie u siebie to w sieci;

jednak to całkiem normalne bo to w końcu chińska podróbka :?

sterowniki z tej płytki pasują tylko do win98, więc nie ma sensu ich instalować, nie zadziałają;

spróbuj z innymi bateriami, tak jak wspomniałem wcześniej, bądź na innym komputerze

powodów może być wiele, często zdarza się, że w pewnym momencie zadziała samo z siebie #-o

jak mozecie to prosze wrzuccie na rs stery do tego mp4 digital player bo nie mam plytki… albo na email janeks171@wp.pl z gory dzieki