Szukam sterowników pod Vistę do moich podzespołów


(Sidh Mor) #1

Witam, zakupiłem windowsa viste, ale jest jedno ale... nie mam do swoich podzespołów w kompie sterowników, a więc proszę o podanie linków, do nich, szukałem w google ale nie moge znaleźć, potrzebuję sterowniki do:

  • modem Thomson SpeedTouch 330

  • GeForce 7300

  • płyta główna Gigabyte K8NS nForce3 250 (do wszystkich jej części, audio, usb, procesor, do karty sieciowej)

-i myszka Genius NetScrool+ Superior.

Za pomoc będę bardzo wdzięczny, bo naprawdę nie mogę znaleźć sterów :frowning:


(kukacz) #2

Tutaj masz link do grafiki pod Vistę 32 http://www.nvidia.pl/object/winvista_x8 ... ql_pl.html

a co do sterowników do płyty głównej, nowością ona nie jest i stery do niej vista powinna sama zainstalować w czasie instalacji systemu, zresztą tu masz link i sam zobacz, że pod Vistę ich nie ma (te płyty wyszły w wersji rev. 1 i 2)

http://gigabyte.pl/products/mb/driver/ga-k8ns_1x.html

http://gigabyte.pl/products/mb/driver/ga-k8ns_2x.html

a co do modemu jeżeli nie będzie działał po zainstalowaniu systemu, to kup modemo - router i będziesz miał święty spokój z badziewnym modemem tepsy, a poza tym podłączysz od min. 2 do kilku kompów pod niego.


(Sidh Mor) #3

No do grafy już udało mi się znaleźć, ale dzięki.

No to mam rozumieć, że nie będę miał dźwięku w Viście? no nie rozumiem... hmm... no ale zobaczymy czy jest dźwięk i dam znać.

Płyta główna ma wersję 2.0

Jeszcze do myszki a najważniejsze do sterownika stery :slight_smile: to będę wdzięczny, bo głównie z neta korzystam,a bez sterów ani rusz. Więc proszę o pomoc, a za udzieloną do tej pory dziękuje :slight_smile:


(kukacz) #4

Sterowniki wszystkie do płyty głównej Vista powinna sama ci zainstalować, ma je wbudowane, także dźwięk będziesz miał (bo przecież nie masz osobnej karty dźwiękowej)