Szukam sterowników

(Blink2000) #1

Szukam sterowników do karty "NVIDIA GeForce2 mx/mx 400" czy ktoś może polecić jakieś które dobrze działają??

(Kamilprymas) #2

Jeżeli chcesz to mogę ci przesłać na e-mail te sterowniki bo mam takie, bo ja też mam ten model GeForce tylko że 4 napewno będą działac. Jeśli chcesz to prześle ci je w 3 spakowanych plikach, które potem rozpakujesz i wklejisz do jednego folderu i można instalować. Mój e-mail: kamilprymas@interia.pl

Złączono Posta : 27.12.2005 (Wto) 18:19

Łatwiej będzie tak znalazłem ci to mam nadziej że będzie działac powodzeni. Gotowe do pobrania

:mrgreen:

ftp://download.nvidia.com/Windows/77.72 ... l_whql.exe

(Monczkin) #3

blink2000 na przyszłośc nazywaj tematy konkretnie, ponieważ będą one wywalane do śmietnika

proszę zmienić tytuł na konkretny

(Blink2000) #4

dzieki za pomoc

(Focus89) #5

http://www.sterowniki.net.pl --> baaardzo dużo sterowników do baaardzo wielu komponentów.

(Philips Piotr) #6

tylko serja 56.72 :arrow: ftp://download1.nvidia.com/Windows/56.72/

(Avatargt) #7

Mam problem potrzebuje nowychsterownikow do tej karty bo moje obecne nie obslugoja DirectX 9.0c a zreszta one nawet 8-semki nie obsluguja prosze pomuszcie. : BARDZO PILNE :!: :!: :!:

(Philips Piotr) #8

A po co ci obsługa dx9.0 :?:

Mówisz masz 82.12 :arrow: ftp://download1.nvidia.com/Windows/82.12/

(Avatargt) #9

sorry ale jak co sie pytam to nir oczekuje pytania na pytanie lecz odpowiedzi na pytanie a wiec potrzebuje jakis nowych sterownikow do tej karty SIS 650_651_M650_M652_740 :wink: :wink: :wink:

a tak odemnie najpierw pomyśl a pozniej napisz :smiley: :smiley: :smiley:

(Philips Piotr) #10

:o :x

Nobel ten temat jest użytkownika blink2000 więc nie wiem czemu się pod niego podpinasz. Masz problem załóż swój temat a nie sie pod kogoś podpinasz.

może ty najpierw tak zrób.

a gdzie tu nazwa karty ??

Google nie działa :?: http://www.neowin.net/forum/index.php?showtopic=160873 2 sekundy szukania.

(Avatargt) #11

Sorki ale jestem pierwszy raz na forum napisalem 3 posty jeszcze sie tak dobrze nie orirtuje ale moglibyscie mnie zrozumiec wszystko byol podanenazwa karty itd.