Szukam taniego, dobrego, lekkiego notebooka do 2k

Wciąż zastanawiam się nad kupnem nowego notebooka. Chciałbym coś “troszeczkę” mocniejszego od obecnego msi wind.

Napisze na czym mi zależy:

  • procesor dwurdzeniowy

  • min. 2GB RAM

  • karta graficzna (bez fajerwerków ale żeby to nie było coś co nawet pasjansa nie udźwignie (oczywiśćie żart - ale coś mocniejszego pokroju X4500HD mogłoby być - ale nie musi))

  • matryca najlepiej matowa ale wiem że w tej cenie trudno dostać więc obojętne (od 12 do 15 cali)

  • najważniejsza przy wyborze to waga notebooka - nie chce nic cięższego niż 2,3kg

  • cena za jaką chce kupić to 2000zł (+100zł)

Laptopy z przyklejonego tematu mi nie odpowiadają wiec od razu mówię ze przeglądałem i dlatego zapytuje się Was o pomoc w wyborze :slight_smile:

Dodane 21.08.2009 (Pt) 10:49

PS.

odrazu odpadają laptopy marki acer i asus

Zależy mi tylko na renomowanych: Toshiba, HP, Dell, Lenovo, MSI, Sony (z tego co czytałem to jeszcze Samsung robi dobre laptopy)

  • Chciałbym żeby trzymal na baterii jak najdłużej tzn. więcej niż 2.30h ale wiem że ciężko coś takiego w tej cenie znaleźć.

  • Jeśli by nic takiego nie było to max górna granica wagi to 2400 - 2500g

Bierz taki HP Compaq 6730s NN333ES

Odpada.

Dodatkowo jeden rok gwarancji a chciałbym dwa lata. No ale bym przebolał już to.

W każdym razie 2h przy takiej wadze (wiem durnie na to patrze - wiem że wszystko zależy od baterii i od podzespołów i obciążenia) ale dyskwalifikuje ten laptop w moich oczach.