Szukam technikum w Krakowie

Witam.

Za mięsiąc będe musiał podjać do jakiej szkoły pójdę. Myślałem o Technikum z internatem w Krakowie. O profilu informatycznym.Może ktoś pomoze mi znaleść??

Szkoła zeby niemiała wysokiego poziomu, ale tez nie najniszego.

W internacie dostęp do internetu z własnym komputerem, w weekendy zebym mógł wychodzic na miasto ale nie wracac do domu bo będe miał ok 350km ok 3godz 30min jazdy samochodem. Jakie koszty internatu?? Jak wygląda życie w internacie??

Wojtek

Napisz na priva. Ja chodzę do Krakowa, mieszkam w internacie, to jak będziesz chciał to Ci trochę po opowiadam.

wojtek1430 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Mieszkałem w internacie, i gdybym nie przyjeżdżał do domu na weekendy to bym nie wytrzymał 4 lat :slight_smile: :smiley:

Dalczego byś nie wytrzymał 4 lata w internacie gdybys nie wracał na weekendy do domu??

Bo jednak fajnie czasami wrócić do domu? :wink: U mnie (co prawda na studiach) też były osoby, które mają do domu po 800 km… i na początku sie zapierły, zę to nei problem, bo mogą raz na ruski rok do domu jeździć… ale jak już fascynacja wolnością przeszła to jednak trochę żałują, że nie mają bliżej i nie moga skoczyć na weekend do domu (a czasami duże trochę :twisted: )

.

Napisz do użytkownika http://www.dobreprogramy.pl/GBM,Profil GBM myślę, że będzie pomocny. Chodzi teraz do jednego z Krakowskich Techników więc powinien wiedzieć gdzie warto pójść czy ewentualnie gdzie nie iść ;).

Nawiasem mówiąc chodzi ze mną do klasy :smiley:

No to możecie razem służyć pomocą. Choć pewnie wasza wiedza będzie się w dużej mierze pokrywać.

Dzięki za pomoc.

Dodane 27.03.2011 (N) 19:45

Jak Ktoś ma jeszcze jakieś informacje to bardzo proszę pisać…

wojtek1430 , Witam .

mam takie pytanie , czy mógłbyś mi dać link do szkoły z internatem do krórej Ty sie wybierasz . Na informatyke bym chciał iśc do Krakowa a nie moge znaleźć szkołe na necie .

Prosze o odpowiedz . Kuba