Szukam telefonu o bardzo wysokich wymaganiach

Otóż.

Szukam telefonu o bardzo wysokich wymaganiach:

-aparat z fleszem (min.2 mpx) i autofocus

-irda

-bluetooth

-nie musi być z Symbianem ale jeśli już to najnowszy

-ładny

-dobry wyświetlacz

-mp3 b. dobrej jakości

-do1100 zł

Wolałbym żeby była to raczej Nokia :slight_smile: i poszukuje ogólnie telefonu multimedialnego

Wszystkie twoje wymagania spelnia SE P990i.Mag go i dla mnie jest to w tej chwili najlepszy tego typu tel. na rynku.

większość telefonów na rynku spełnia twoje wymagania. przeglądnij tutaj

http://telepolis.pl/telefony.php

Ja ze swojej strony proponuje SonyEricssona W810i. Spełnia wszystkie twoje kryteria oprócz tego że nie Nokia.

A jak musi być Nokia to N73 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

N73 lub 6120 (kolejnosć przypadkowa) :wink:

Tyle, że ta druga nie ma autofocusa.

no właśnie się zastanawiam cy mojego kochanego E250 zamienić na N73 :smiley: ale słyszałem że jest ciężki i że się “zacina” przy używaniu i nie ma nowego symbiana :roll: czy to prawda???i ile trzyma w niej bateria???

Mi się wogóle nie zacina. Może piszą to osoby, ktore nie mają pojęcia o symbianie.

Odczujesz 35g więcej względem twojegp e250?

Ma symbiana S60 3rd edition, to jest najnowszy jaki wyszedł tyle, że bez futurepack’a, ale i tak wszystkie programy z s60 v3 będą działać.

3 dni przy intensywnym użytkowaniu.

no to chyba kupię sobie N73 a E250 dam może bratu :slight_smile:

Złączono Posta : 29.09.2007 (Sob) 13:20

a czy z tym Symbianem będą jakieś problemy spowodowane jakimś złym użytkowaniem itp.jeśli tak to jak ich uniknąć ???

Proponuję instalować aplikacje tylko na karcie pamięci i pamiętaj, żeby nie wychodzić z aplikacji na czerwonej słuchawce, tylko przez opcje – wyjdź. Z resztą u mnie nawet jak mam kilka aplikacji otwartych to się nie zacina…

6288, tylko ma troche slaba baterie (ale ktory multimedialny ma dobra :mrgreen: ) nowa kosztuje ok 1100, z allegro ok800-900 czyli zostaje na :piwo: albo k800i (jesli chcesz fonu uzywac do fotografowania w wiekszosci)