Szukam Windows XP Professional 32bit PL, kopia 1:1

Witam poszukuję windowsa xp professionala 32bit czystej kopii

Robię u kuzyna reinstal systemu ale w jego “zbiorach płyt” nie możemy znaleźć oryginału systemu

mam klucz tylko że nie chcę wersji jakiejś śmieciowej tylko czysty win.

Czy coś takiego figuruję, może jest ktoś w stanie mi udostępnić na mojej naklejce jest napisane:

windows xp professional 1-2cpu    

i później napisany jest kod i jakieś inne cyfry, zapewne numer seryjny.

 

Jeśli masz ORGINALNY klucz to Microsoft może Ci udostępnić obraz systemu! albo nawet przesłać płytę z systemem…(chyba za darmo lub płacisz tylko za sam nośnik)

Nie przejdzie, MS przecież chce się pozbyć XP i jedyne co by dostał to “Zachęcamy do zakupu naszego niesamowitego Windowsa 8.1. Tylko teraz! Wprowadź kod rabatowy (394b32), aby otrzymać zniżkę +20$.”. Znalazłem iso z czystym XP, problem, gdybym podał tu link, moderacja mogła by się przyczepić.

Wyślij mu na priva.

 

p.s. jasny gwint, po co to debilne automatyczne cytowanie?

https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=winclub+windows+xp

Obstawiam, że ma system typu OEM więc Microsoft wyśle go do firmy w której kupił komputer :slight_smile:

Pamiętaj, że klucz do wersji OEM nie podejdzie do płyty z wersją BOX, musisz poszukać wersji OEM systemu. Mam chyba nawet taką na chomiku, od della, jakbyś był zainteresowany.

Poszukaj na torrentach :wink: Jezeli jesteś zainteresowany, napisz na PW, gdyż nie chcę łamać regulaminu i wklejać linków na publicznym temacie =)

/Kinat

Kuzyn kupił komputer w saturnie chyba jak dobrze pamięta, jakiś HP pawilion coś tam coś tam z systemem windows Vista, ale kupił płytę osobno w pudełku z kluczem windows xp więc to chyba wersja OEM