Szukasz reklamy, piosenki, filmu? Pisz tutaj!

Szukam piosenki z reklamy telewizyjnej izolacji dachowych Termano. Ta reklama z dwoma domkami.

 

Cześć,

W którym programie emitowanym w telewizji ładnych 10 lat temu (jeśli nie dawniej) na końcu puszczali piosenkę “Nadzieja” Jana Pietrzaka? O ile pamiętam program dotyczył dzieci przebywających w domach dziecka.

Poszukuje filmu, w którym chłopak z około 2021 roku znajduje w piwnicy robota i zaczyna nową dyscyplinę - walki robotów. Zna ktoś?

Cześć , poszukuję programu podobnego do Tajemnice Korporacji (ten co na tvn style ) , tyle że był pod inną nazwą , na innym kanale i ta sama reporterka. Było o telefonach Samsung i Nokia 

Szukam nazwy albo czegokolwiek, co pozwoli mi dotrzeć do spotu wyborczego, w którym był nalot ekipy ABW (choć na mundurach widniał napis AWB) na jakąś firmę. Zaczyna się wywracanie wszystkiego do góry nogami. Prezes firmy wykonuje szybki telefon do kogoś z grupy trzymającej władzę i po chwili cała akcja zostaje odwołana.

 

EDYCJA: Już wiem o co chodzi. Spot PO, telefon do LESZKA, a funkcjonariusze wyglądają jak bandyci.

Poszukuje piosenki, która leci na 4fun TV, trance z refrenem jakby pogwizdywaniem. Utwór ma jakieś 10 lat, w teledysku jakiś półnagi dres w studio tatuażu, wyciąga jaszczurki z tatuaży nieprzytomnego Azjaty.

Poszukuje filmu w którym występuje policjant czarnej skóry i jego nowy partner, którzy są policjantami i ten czarnoskóry policjant on jest wmieszany w współpracę z mafią i on stara się wmieszać w tą współpracę tego nowego kolegę akcja się dzieje i na końcu ten jego partner próbuje powstrzymać tego gliniarza (może nawet zabić) akcja filmu kończy się na tym, że ten gliniarz który wspólpracował z mafią ginie z rąk samej mafii.

Wygląda mi to na Training Day -> http://www.filmweb.pl/Dzien.Proby

Tak to jest ten film dzięki.

Wie ktoś, czy film “Trójka Uciekinierów” (1989) był kiedykolwiek dostępny na jakimkolwiek nośniku w wersji z polskim lektorem?

@askirkov http://www.cda.pl/video/595732f4  to film a co do twojego pytania to był dostępny aczkolwiek nie widziałem aktualnej oferty sprzedaży

Kilka lat temu oglądałem film, bodajże angielski lub amerykański rozgrywający się w niedalekiej przyszłości. W świecie tym czytanie a nawet posiadanie książek było bardzo surowo karane. Film na pewno ma ponad 15 lat, z tego co pamiętam był kolorowy a ostatnia scena jaka mi się przypomina to zajezdnia pociągowa w lesie, pełna czytających książki osób. Pomoże ktoś ?

http://www.filmweb.pl/film/Fahrenheit+451-1966-1494

Super dzięki :slight_smile:

wiecie jak sie nazywa piosenki z reklamy nescaffe

 

Jedyne co mi się kojarzy z Nescaffe to Daft Punk - Harder Better Faster.

Jeśli chodzi Ci o tą reklamę z will.i.am? To piosenka ma tytuł “Sittin On The Dock Of The Bay” a w reklamie jest jej remix zrobiony właśnie przez will.i.am

Witam, teraz trudniej. Szukam piosenki którą miałem na budzik w roku 2010 :smiley: Coś w stylu rockowym, mocne wejście na początek z takim jakby odliczeniem (one… two… itp, w kropkach cos tam mamrotali też :D) pozniej sie robi spokojniejsza. Nic więcej nie pamiętam wiec nie licze na nic, tylko może ktoś akurat słucha tego i mu się z kojarzy :stuck_out_tongue:

 

Pamiętasz jak szła? TATATA TATATATA TA TATA TA TATA TA TATATATA! 

A nie, sorry… to Indiana Jones.

szukam piosenki co jest na nagraniu 

muzyka.aup