Szukasz reklamy, piosenki, filmu? Pisz tutaj!

No… ale to jest plik projektu Audacity… to se neda :stuck_out_tongue: Daj link do muzyki.

Nie do końca chodzi mi o piosenkę ale…

 

Poleciłby ktoś dobrych nowych raperów, takich, którzy nie rapują tylko o laskach, hajsie i narkotykach? I mają normalny głos, nie przepuszczony przez syntetyzator autotune? Chodzi mi o zagranicę.

Z góry wielkie dzięki :slight_smile:

Może ktoś naprowadzi na film który pamiętam z czasów VHS, akcja dzieje się w przyszłości, obstawianie zakładów bukmacherskich, walki między  ludźmi, mutantami i cyborgami (robotami?). Kojarzył mi się Van Damme ale przeleciałem filmografie i nic nie znalazłem, to może ktoś inny grał główną rolę. Zaprzyjaźniony “robot” został w jednej z walk znokautowany, ale na końcu filmu przywrócony do życia. Ktoś podpowie tytuł bo od jakiegoś czasu siedzi mi w głowie ale przypomnieć sobie nie mogę, no i fajnie byłoby go znów obejrzeć.

szukam poniższego utworu

 

 

Lata '90…
Siedze przed TV i leci jakiś filmik (prawdopodobnie teledysk) z osobą o pigmencie podejrzanym z przeplotem do jakiejś gry komputerowej, gdzie dzieciak jeździ na deskorolce i rozwala jakiś kosz na śmieci.
Nie mam bladego pojęcia co to. Reklama Nintendo, innego systemu, gry komputerowej, teledysk… męczy mnie to od wielu lat i jak ktoś zna odpowiedź to dziękować.

Ja długo szukam piosenki która w refrenie ma ne ne o ne ne oj ne ne (nie pamiętam dokładnie jak to było ale wiem że refren był taki jak wyżej) i nie mogę jej nigdzie znaleźć, było to jakieś techno lub trance. Na pewno nie jest to Naughty Boy - La La La. Słyszałem ją kiedyś w Muzycznym Radiu, wie ktoś co to to jest?

1 polubienie

W końcu odważyłem się na pierwszy post w tym wątku a odważyłem się bo trochę głupio przyznać się do tego że się szuka, szuka i szuka i znaleźć nie może zwłaszcza że szuka się już 12lat.
Tak, tak. Spokojnie 12lat. Zacząłem jakoś w 2005r i szukam do dziś. A czego szukam?
Szukam jednej piosenki którą słyszałem kilka razy w 1989r.
Ojciec przyprowadził furę z rajchu, był jakiś magnetofon w środku, kaseta (pamiętam jak byk czarno złoto biała TDK :slight_smile: a na niej różne nagrania. Było i Modern Talking, Blue System, Bad Boys Blue i wiele innych.
Był też jeden utwór którego szukam :slight_smile:
Nie pamiętam za groma tekstu, nie pamiętam zespołu, nie pamiętam nic prócz:

  • śpiewała jakaś młoda dziewczyna (na ucho 15>18lat)
  • na bank była młoda - jak by utwór skomponowany przez dziewczynkę
  • na bank w piosence wyrazem wiodącym było imię żeńskie
  • no i na 80% śpiewała po Niemiecku a na 20% po angielsku
  • utwór typowo disco, coś w deseń Modern Talking

Zakotwiczyłem myśli przy tym imieniu żeńskim które nawijało się na uszy w każdym refrenie!
Przekopałem niemieckie imiona żeńskie, przekopałem angielskie i … i nic…
Szukam dalej… a od 2005r przesłuchałem już kilka set tysięcy mp3!
Humor poprawiam sobie tym że szukając szukam utworu który był już na rynku przed majem 1989.
Pech chciał tylko że nigdy od tamtego czasu nie słyszałem tej piosenki w radio i to mnie właśnie skłania ku myślom że chyba jednak była po niemiecku …
Ciekawe ile lat jeszcze będę szukał :slight_smile:
a naprawdę … przesłuchałem już chyba wszystko z lat 70’ 80’

Hej,

Mnie do głowy przychodzi tylko to. Nie jest po niemiecku, ale reszta warunków spełniona. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

A ja nie mogę sobie przypomnieć co to za utwór w oryginale.

Wie ktoś? :slight_smile:

Radek, łap!

1 polubienie

Dzięki, no właśnie tyle razy to widziałem i słyszałem, a za cholerę nie mogłem sobie przypomnieć. :slight_smile:

Cześć. Mam 4 krótkie fragmenty utworów, może ktoś skojarzy tytuły. Niestety średnio są słowa, więc ciężko coś znaleźć.
https://ufile.io/rywdc

Szukam piosenek na licencji open source, do wstawiania do filmu.

https://www.youtube.com/audiolibrary/music

Możesz sprawdzić także NCS - No Copyright Sound na YouTube.

Dzięki, pozostaje tylko szukać odpowiedniego utworu.

Hej, kurde szukam, szukam i znaleźć nie mogę. Pamiętam, że kiedyś tu na forum już ktoś pytał i ktoś podał linka do tego teledysku ale jakoś nie umiem go odnaleźć.

Pamiętam, że teledysk rozgrywał się w górach a może raczej jednej górze. Sceneria typowo zimowa i jak dobrze pamiętam stylizowana tak na klimaty japońskie/chińskie. W tą górę była wkomponowana kobieta, a może raczej była wielkości tej góry i tylko ona była na tym teledysku. Kojarzy może ktoś co to za kapela/utwór? Z góry dziękuję :stuck_out_tongue:

Ladytron - Everythink You Touch

WIELKIE DZIĘKI :slight_smile: O to mi chodziło.

Szukam piosenki, którą słyszałem dziś na siłowni (mają Spotify), motyw muzyczny dość powtarzalny, powtarzają się też słowa “Let It Go”, ewentualnie “Let It Know” lub coś w tym stylu…

Może “Let it Snow” :stuck_out_tongue: