Szukasz reklamy, piosenki, filmu? Pisz tutaj!

Heh, o tej porze roku i to jeszcze na siłowni nie bardzo…

1 polubienie

:stuck_out_tongue:

Nie wiem czy to dobry temat na takie pytanie ale spróbuję.

Jak się nazywa moment w muzyce rap kiedy wykonawca przedłuża wers i zamiast perkusji wchodzi kilka szybkich uderzeń basu? Np. tak jak tutaj:

Witam
Szukam utworu z filmu na YT


Od 2:50 do 3:35
Nie jestem w stanie tego nigdzie znaleźć.

1 polubienie

Kiedyś był taki teledysk o gościu co pracował w fabryce samochodów i napatrzył się na roboty montażowe. Z biegiem kolejnych dni miał przewidzenia że te roboty go ściagają po mieście.

Chodzi mi po głowie że w tekście pojawiały się zwroty “Hard to belive something” ale nie mogę tego znaleźć :frowning: Może ktoś pomoże :slight_smile:

Ok, już mam - jakby ktoś szukał :

Ktoś ma może pełny remix zalando:


tu np. nikt nie znalazł: http://muzykazreklam.pl/53645-zalando#p280183

Panowie i panie,
Szukam piosenki, w języku niemieckim, śpiewa ją pewna Pani :slight_smile: a więc głos damski. Piosenka w klimacie rockowym, bardzo rytmicznym i wręcz porywającym… stawiałbym na lata 90.
Nie mam pojęcia jak to znaleźć nie pamiętając słów. Jeśli znacie - będę wdzięczny!

1 polubienie

nie uważasz że to STANOWCZO za mało by coś takiego znaleźć ?

Poszukaj na YT

Artystki Nena

1 polubienie
1 polubienie

Jak widać nie :slight_smile: Poza tym nie mam zielonego pojęcia jak miałbym to opisać, słysząc piosenkę dwa razy w radiu? Masz jakiś pomysł?

Koledzy wyżej podali prawidłowy utwór, dzięki wielkie @JuliuR oraz @Aw@amo !

2 polubienia

co to za kawałek początek 4.31
klik

Dzięki :smiley:

1 polubienie

Chyba ktoś się wzorował na tej piosence:

Znów ja!
Szukam filmu (chyba polskiego) gdzie opowiadiane były historie trójki ludzi w tym samym czasie (a konkretniej - naprzemian), film zaczynał się bodajże od jazdy samochodem (tak, bardzo konkretna podpowiedź, wiem). Nie pamiętam czy losy bohaterów pod konieć połączyły się czy nie. Ktoś, coś? :slight_smile:

W tej chwili na WP leci film

Szukam muzyki z filmu kiedy papuga tańczy - 4:55 min. Ktoś wie gdzie można to znaleźć ?

Dziękuje bardzo.