Szukasz reklamy, piosenki, filmu? Pisz tutaj!

To nie to.


I ta, i ten.
Nie wiem.
Na pewno jakieś nowe.

Pamiętasz kilka słów to może i melodię.
Szybka, wolna?
Dance, rock, pop?

Nie.
Po środku jak dla mnie, nie była szybka ani wolna.
Na pewno nie rock.

Może coś ułatwi, że to chyba był refren bo z przynajmniej z 3 razy jest ta seria.

abrakadabra…

raczej stare, wolne i powolne.

Cześć :slight_smile: Szukam piosenki, ballady, najprawdopodobniej lata 80. Pamiętam, że śpiewał ją jeden mężczyzna, teledysk był czarno-biały. Wokalista zmarł jakieś 2-3 lata temu. Pamiętam, że kiedyś Piotr Stelmach powiedział, że przy tej piosence poczęło się mnóstwo dzieci, jakby to nie brzmiało :slight_smile: Nie chodzi o piosenkę z Dirty Dancing, uprzedzając. Pomożecie, bo za groma nie mogę sobie przypomnieć, a piosenkę uwielbiam.

Może chodzi o coś autorstwa Grzegorza Ciechowskiego, posłuchaj piosenek w YouTube może znajdziesz.

Nie, nie chodzi o polską piosenkę.

Może tu mówił…

Niestety :frowning:

Lata 80. popularne były “final countdown”, “bolero” i wiele innych. Sprawdź tytułami najpierw te dwie.

Napisałam przecież, że chodzi o BALLADĘ i że teledysk był CZARNO-BIAŁY. Żadna z nich nie jest tą której szukam. Doceniam chęć pomocy, ale czytaj, wcześniejszy post.

1 polubienie

Najlepszy ten “i wiele innych”.

Najbardziej mnie dobija to, że jakiś miesiąc temu trafiłam na jej końcówkę w tv i nie zdążyłam zapisać tytułu :frowning: Usłyszałam ją po wielu latach i nie mogę znaleźć :frowning:

Na pewno to miało w tytule ballada?

A sprawdź: https://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5404134&start=1200 tu też pytają o to i dali konkretne linki.

Nie w tytule, tylko ballada jako rodzaj utworu

Wysłałem link nawet do youtube po wpisaniu ballada zagraniczna lata 80. No i w linku tym drugim jest link do youtube, gdzie śpiewają jacyś trzej panowie balladę z lat 80. również w czarno-białym. Posłuchaj tych piosenek i powiedz czy zlokalizowałeś tą poszukiwaną - wszystko jest kategoria ballada.

Niestety w tej liście nie ma tej piosenki

A tutaj?

Znalazłam ! Nawet nie wiecie jak się cieszę :smiley:

3 polubienia