Szum na karcie TV WinFast TV2000 XP EXPERT

Witam. Gdy oglądam telewizję na karcie TV WinFast TV2000 XP EXPERT to widze obraz w miare dobrej jakości lecz zamisat dzwięku mam szum. Gdy wyciszę dzwięk na “mute” to szum oczywiście znika. Line-in mam podkłośniony na maxa.

ścisz nieco bo karta dźwiękowa w tym momencie wzmacnia szumy maksymalnie :), w instrukcji jest nawet bardzo dokładnie to opisane w konfiguracji :slight_smile:

A konkretniej?Masz tylko szum zamiast dźwięku na kanałach czy “zaszumiony” dźwięk?

Ja używam kraju Czechy (słyszałem także o Chinach-mała parodia) i wtedy wyszukuję kanały,dodatkowo standard dźwięku możesz zmienić klawiszem “A” na klawiaturze.

Mam ustawione teraz na Czechy pal B albo D to nic nie zmienia bo dzwięku nadal nie ma. Szumy są takie lakkie, nie “szumują” dzwięku, słysze je tylko jak podgłośnie na maxa słuchawki.

A dzwięk na Pal d / b się gdzieś indziej zmienia? bo widze tylką tą opcje w zakładce channel list & …

Mam teraz takie ustawienia:

139743.jpeg

Wyłączyłem i nic #-o

kupiłem karte x-fi Gamer i nadal nei mam dzwięku czy jest moze jeszcze jakis sposob by to naprawic #-o

Musisz wybrać PAL D anie PAL B.

Tam gdzie jest ten podgląd normalnie widać obraz (nie wiem czemu na screenie tego eni widac) a dzwięku brak…

158710.jpeg

Ja używam Winfast PVR2 i radzę Ci pomyśleć też nad zmianą na 'dwójkę".Z “jedynką” też miałem problemy a teraz wszystko działa bez problemu.

Mam już dzwięk ale mi trzeszczy, Da się to trzeszcxze nei jeszcze wykasować? I bedzie Git malinka :slight_smile: