Szybki koniec Visty

Jak można przeczytać na wielu portalach beta Windows 7 może się pojawić już pod koniec tego roku. Biorąc pod uwagę jego wymagania sprzętowe szybko wymiecie Vistę z rynku. Opłacalność zmiany systemu będzie coraz mniejsza.

Tak bo Vista jest tylko przykrywką i tak naprawdę nie jest to żaden innowacyjny system i został wypuszczony z błędami dość szybko aby wypełnić lukę sprzedaży przed Windows seven.

Wtedy ludzie ci co pokupili Viste znów zapragną mieć coś nowego i kupią seven.

Marketing taki :lol:

Chłyt materkindody :stuck_out_tongue:

A swoją drogą fajnie ze wyjdzie cos nowego :smiley:

Wypuszczając Vistę M$ chciał nakręcić rynek jednak sporo przesadził i teraz ma duży problem ze sprzedażą - w szkołach i firmach tego nie chcą a użytkownicy prywatni też wybierają XP. Więcej złego sobie narobili niż dobrego bo dużo zyskał np. Linux.

Heh lepiej poczekac na Windows 7 i nie kupowac Visty do tamtego czasu ciekawe jakie wymagania bedzie miało to cacko i jak bedzie wygladac interfejs graficzny ^^ :mrgreen:

Jeszcze wyszedł o tym news na vortalu :smiley:

tom4444444tom bo akurat ten temat został założony żeby skomentować tego newsa…

Linux zyskał?? Skąd masz takie info??

A co do Windows Seven to fajnie, że się ciągle coś zmienia :stuck_out_tongue:

Win7 w 2010r - według spekulacji co do terminu premiery która jak można przypuszczać mocno się opóźni.

2011? To 4 lata.

Ale głupoty wypisujecie. Użytkowników Vista jest więcej niż Linuxa (wszelkiej maści). PaPuX , proponuję, żebyś już nie wypowiadał sie nt. Visty bo dajesz tylko popis swojej ignorancji i braku wiedzy o tym systemie.

to jest najlepsze podsumowanie wiedzy i oczekiwań od nowego systemu :x

No i ciągle sprawdza się moje przekonanie o kiepskim systemie jakim jest Windows Vista. Nie znaczy to jednak, że “siódemka” będzie lepsza.

W każdym razie M$ chce szybko zastąpić Vistę nowym systemem. Kto wie może premiera nowego systemu odbędzie się wcześniej niż w 2010 roku. Pewne jestto, że zawsze premiery Windowsów są opóźniane.

Ja tak samo jak poprzednik mam nadzieje że Seven okaże się lepszy nawet od XP bo chyba gorzej już być nie może

filozofia pracy twórców systemów w MS jest taka, iż w dniu premiery jednego systemu pracuje sie nad następnym, a czasem prace prowadzone są niemal równolegle.

zniecierpliwiony czekam na Windows 7, ciekawe jakie będzie miał wymagania? 8)

Ale wy ludzie głupoty piszecie. Znając życie to premiera się jeszcze opóźni. A co do visty nie wypisujcie głupot ok ?? Bo jedziecie na źle scracowanych i narzekacie. Bo nie wierze w takie cuda że ktoś zapłacił 300 zł i nie używa systemu albo go sobie od tak usunął i na półkę postawił.

W te rewelacje o wydaniu M1 też bym za bardzo nie wierzył. Nie ma szans na nowy system przed 2012 - MS za dużo wpakował kasiory w rozwój i kampanię reklamową visty żeby ją teraz uśmiercać newsami o szybkim wydaniu następcy. Microsoft niczego nie potwierdził tak że na dzień dzisiejszy wstrzymał bym się ze spekulacjami :stuck_out_tongue:

Nie wiem jak można mówić o systemie, który dopiero za kilka lat wejdzie w fazę beta… Vista mi wystarcza i ładnie się prezentuje. Więc zmienię ją jak mnie będzie stać na Maca.

mi się zdaje że o seven będzie raczej dosyć cicho (w porównaniu z longhornem przynajmniej) przez jakieś dwa latka - dadzą pożyć Viscie, a potem ho ho, sie zacznie… ;]

Vista miałam wypełnić tylko lukę , jaka MS zrobił nie wypuszczając żadnego systemu przez 6 lat . Jej koniec będzie szybki i bez bólu dla M$ , już w tamtym roku anonimowe źródła z M$ mówiły ze Vista umrze szybciej niż xp :shock: który będzie wspierany do 2014 jako najpopularniejszy system .Vista mam być wspierana do 2012

Też myśle, że Vista to taki eksperyment jak daleko ludzie są już “urobieni” żeby dać sobie założyć kaganiec w miarę bezboleśnie: DRM, “podglądanie” kto co robi na kompie itd. Myśle, że Windows 7 nie będzie posiadał tych “udogodnień” bo np. DRM już się kończy.