Szybki koniec Visty

(Tekken12) #1

Jak można przeczytać na wielu portalach beta Windows 7 może się pojawić już pod koniec tego roku. Biorąc pod uwagę jego wymagania sprzętowe szybko wymiecie Vistę z rynku. Opłacalność zmiany systemu będzie coraz mniejsza.

(PaPuX) #2

Tak bo Vista jest tylko przykrywką i tak naprawdę nie jest to żaden innowacyjny system i został wypuszczony z błędami dość szybko aby wypełnić lukę sprzedaży przed Windows seven.

Wtedy ludzie ci co pokupili Viste znów zapragną mieć coś nowego i kupią seven.

Marketing taki :lol:

(Itq5) #3

Chłyt materkindody :stuck_out_tongue:

A swoją drogą fajnie ze wyjdzie cos nowego :smiley:

(Tekken12) #4

Wypuszczając Vistę M$ chciał nakręcić rynek jednak sporo przesadził i teraz ma duży problem ze sprzedażą - w szkołach i firmach tego nie chcą a użytkownicy prywatni też wybierają XP. Więcej złego sobie narobili niż dobrego bo dużo zyskał np. Linux.

(Łukasz14) #5

Heh lepiej poczekac na Windows 7 i nie kupowac Visty do tamtego czasu ciekawe jakie wymagania bedzie miało to cacko i jak bedzie wygladac interfejs graficzny ^^ :mrgreen:

(Tomasz Paziewski) #6

Jeszcze wyszedł o tym news na vortalu :smiley:

(Łukasz14) #7

tom4444444tom bo akurat ten temat został założony żeby skomentować tego newsa...

(Angelo_7) #8

Linux zyskał?? Skąd masz takie info??

A co do Windows Seven to fajnie, że się ciągle coś zmienia :stuck_out_tongue:

(radko11) #9

Win7 w 2010r - według spekulacji co do terminu premiery która jak można przypuszczać mocno się opóźni.

2011? To 4 lata.

(Fokusmick) #10

Ale głupoty wypisujecie. Użytkowników Vista jest więcej niż Linuxa (wszelkiej maści). PaPuX , proponuję, żebyś już nie wypowiadał sie nt. Visty bo dajesz tylko popis swojej ignorancji i braku wiedzy o tym systemie.

to jest najlepsze podsumowanie wiedzy i oczekiwań od nowego systemu :x

(Grzech U007) #11

No i ciągle sprawdza się moje przekonanie o kiepskim systemie jakim jest Windows Vista. Nie znaczy to jednak, że "siódemka" będzie lepsza.

W każdym razie M$ chce szybko zastąpić Vistę nowym systemem. Kto wie może premiera nowego systemu odbędzie się wcześniej niż w 2010 roku. Pewne jestto, że zawsze premiery Windowsów są opóźniane.

(PaPuX) #12

Ja tak samo jak poprzednik mam nadzieje że Seven okaże się lepszy nawet od XP bo chyba gorzej już być nie może

(Fokusmick) #13

filozofia pracy twórców systemów w MS jest taka, iż w dniu premiery jednego systemu pracuje sie nad następnym, a czasem prace prowadzone są niemal równolegle.

(Kamil Pro) #14

zniecierpliwiony czekam na Windows 7, ciekawe jakie będzie miał wymagania? 8)

(Czr R1) #15

Ale wy ludzie głupoty piszecie. Znając życie to premiera się jeszcze opóźni. A co do visty nie wypisujcie głupot ok ?? Bo jedziecie na źle scracowanych i narzekacie. Bo nie wierze w takie cuda że ktoś zapłacił 300 zł i nie używa systemu albo go sobie od tak usunął i na półkę postawił.

(sCooBy^) #16

W te rewelacje o wydaniu M1 też bym za bardzo nie wierzył. Nie ma szans na nowy system przed 2012 - MS za dużo wpakował kasiory w rozwój i kampanię reklamową visty żeby ją teraz uśmiercać newsami o szybkim wydaniu następcy. Microsoft niczego nie potwierdził tak że na dzień dzisiejszy wstrzymał bym się ze spekulacjami :stuck_out_tongue:

(Pobe16) #17

Nie wiem jak można mówić o systemie, który dopiero za kilka lat wejdzie w fazę beta... Vista mi wystarcza i ładnie się prezentuje. Więc zmienię ją jak mnie będzie stać na Maca.

(wojtekmaj) #18

mi się zdaje że o seven będzie raczej dosyć cicho (w porównaniu z longhornem przynajmniej) przez jakieś dwa latka - dadzą pożyć Viscie, a potem ho ho, sie zacznie... ;]

(M Pk) #19

Vista miałam wypełnić tylko lukę , jaka MS zrobił nie wypuszczając żadnego systemu przez 6 lat . Jej koniec będzie szybki i bez bólu dla M$ , już w tamtym roku anonimowe źródła z M$ mówiły ze Vista umrze szybciej niż xp :shock: który będzie wspierany do 2014 jako najpopularniejszy system .Vista mam być wspierana do 2012

(Tekken12) #20

Też myśle, że Vista to taki eksperyment jak daleko ludzie są już "urobieni" żeby dać sobie założyć kaganiec w miarę bezboleśnie: DRM, "podglądanie" kto co robi na kompie itd. Myśle, że Windows 7 nie będzie posiadał tych "udogodnień" bo np. DRM już się kończy.