Szybkie kopiowanie plików na serwer lub e-mail

Mam takie pytanie czy można zrobić jakiś plik bat,com lub exe albo inny alby po kliknięciu na niego kopiował odrau odpowiednie pliki na serwer lub e-mail jak tak jak to zrobić

NP.obrazki z dysku c:\ na mój serwer lub e-mail

Wiem, że jest taka możliwość (sam tego używam) ale w poczcie Gmail ;D

Jeżeli ją posiadasz to wszystko da się zrobić :wink:

To znaczy jak to można zrobić jak stać sie posiadaczem Gmail

Czy napewno to ma jakieś znaczenie ze miał bym Gmial to chyba nie ma nic do plików exe to trzeba jej jakoś zaprogramować chyba czy nie

Żeby założyć poczte Gmail trzeba mieć zaproszenie - od posiadacza takiego konta :smiley:

Chodzi o to, że google (a dokładniej Gmail) wydał program który instaluje wirtualny dysk… zresztą TUTAJ masz wszystko opisane :wink:

Nie google ani gmail (to zrestzą to samo - gmail to usługa google) tylko niezależna firma/osoba.

Zaproszenie otrzymasz pisząc np. na mój adres mailowy taką prośbe

Aha sprawdziłem te Gmail nie o to mi tu chodziło tylko o zrobienie 1 pliku który by wysłał wszystko nie chce mieć wszystkiego na Gmail tylko na mim serverze lub na moim meilu czy istnieje tai sposub czy tylko taki jak wcześniej wymieniliście

Złączono Posta : 04.02.2006 (Sob) 15:54

Znalazłem sposub ale nie wiem jak go wykorzystać słyszałem ze można zrobić plik bat który będzie kopiował odpowiednie pliki na serwer ftp jak to zrobić