Szybkie przytycie

Witam chciałbym przytyc kilka kilo na wadze i chciałbym sie was spytac o jakąś diete kaloryczną która by mi w tym pomogła

Jadaj śniadania, obiady i kolacje w McDonald’s :twisted:

Codziennie jadaj regularnie śniadanie (np. parówki), obiad (np.ziemniaki,kotlet) i kolacje (np. jakieś frytki lub tosty)…

A jak szybko chcesz przytyć to codzienie wybieraj się do KFC, McDonalda oraz Tele-pizzy i po problemie…

Najlepiej udać się dietetyka lub odpowiedniego lekarza…

To jest najlepszy pomysł

jadaj w Mc donalds,KFC ITP to najlepsze wyjscie

Myśle, że kolega chciał przytyć, a nie zniszczyć swoje zdrowie :slight_smile:

najszybsze napewno czy najlepsze nie jestem pewien

przez to może nabawic sie jakiejś choroby :frowning:

Cholesterol, nadciśnienie, zawał i inne.

Nie warto tyć jedzeniem w mcdonaldzie.

Był kiedyś nawet taki film który pokazywał co się dzieje z ludźmi którzy tam jedzą non stop - niestety nie pamiętam tytułu ale zapewne ktoś go zaraz poda :slight_smile:

Możesz poszukać albo zapytać na http://www.fbb.pl

Niektórzy specjalizują się w układaniu jadłospisów.

Mc donalds to nie zdrowo jest jadac może jakieś syte sniadania,obiady i kolacje

Super Size Me

Dokładnie o ten film mi chodziło :smiley:

Polecam obejrzeć wszystkim, którzy myślą o szybkim przytyciu na jedzeniu w fastfoodach :wink:

Czy ten film jest za free ? Jeśli tak to skąd go ściągnąć - chętnie obejże :P.

Film znajdziesz na pewno w wypożyczalniach jak i sklepach które sprzedają filmy - cena różnie: od 10 do 20zł.

Są też na allegro:

http://allegro.pl/search.php?string=super+size+me

A mi się zdaje, że nasz szanowny kolega chce przybrać na masie, poniwać chce zacząć ćwiczyć na siłowni ? :stuck_out_tongue:

Duużo, dużo białka (protein)…

Wszelakie koktajle węglowodanowe, dużo miesą (kurczak) lecz nie smażone :roll: a jak już to nie w panierce 8)

PS: Wszystkie rady typu McDonald może są prawdą, ale z tego co się wytowrzy (czyt. tłuszcz) nie da się wyrobić masy mięśniowej :slight_smile: o ile kieca1991 o to chodzi bo o tym nie wspomniał :oops:

znalazłem w napisach do tego filmu (super size me)

kilka choróba na ktore można zachorować

tego jest więcej

film widziałem dawno temu jest masakryczny :x

na mnie nie działa ^^

mało gram w sporty, jak cos to czasem gdzieś rowerem nie za często wyjścia z kumplami, dużo czasu przed kompem…

jadam wszystko…słodycze, cipsy (i to duuuuuuużo), pizze, cole i takie tam :stuck_out_tongue: i nie moge przybrać na wadze ^^ jednych organizm jest taki ze zjedzą coś kalorycznego i od razy tyją inni nie :?

moim zdaniem najlepszą metodą jest udać się do odpowiedniego lekarza :wink:

boner3773 możliwe, że masz tasiemca :lol:

Jeśli jesz i nie tyjesz :roll:

Może ma poprostu bardzo dobrą i szybką przemiane materii

mam kolege ktory tez bardzo duzo je, rożnych świnstw a nie tyje, nawet jest bardzo chudy :shock: