Szybkość Neostrady?

Witam Kolegów :slight_smile: Mam takie problem :frowning: Na początku miałem neostradę w opcji najwolniejszą, i komputer pokazywała szybkość 320kb/s Wszedłem kiedyś na stronę> http://www.speedtest.net < i miałem takie wyniki … Download >> 230kbps a upload >> 130 kbps i myślałem że tak ma być … mniejsza o to … Jakieś twa tygodnie temu zmieniłem moja umowę i szybkość neostrady na 6mb. Dziś rano włączam internet i wyskakuje mi szybkość neostrady 7.4 Mb/s :o :o Od razu włączyłem stronę http://www.speedtest.net żeby sprawdzić szybkość. I moje wyniki są takie … Download >> 565kbps i upload >> 501kbps Czy to są właściwe wyniki :?: Czy taka powinienem mieć prędkość … :?: Bardzo proszę o pomoc … :frowning:

  • to jest prędkość portu NEO ograniczona do 6MB hasłami :slight_smile: a prędkość sprawdź sobie na serwerze z Nowego Jorku , najlepsze serwery mają :slight_smile:

luki_1232 do wyboru do koloru:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

ehhh nawet nie przeczytałeś jego postu :frowning:

luki_1232 nie sugeruj się żadnymi głupimi testami. One pokazują tylko przybliżoną prędkość, a ta zależy od wielu czynników.

Pomijam sprawę iż neo ostatnio coś strasznie szwankuje, muli i w ogóle :?

Najlepiej zacznij ściągać pliki z jakiegoś szybkiego serwera np. gmail lub rapidshare / wp.pl a będziesz wiedział ile “wyciska” Twoje neo :wink:

Zrób skan na szkodniki, usuń aplikacje TP i zrób ręcznie połączenie (opis jest w sprawdzonych poradach). Firewall też by się przydał jeśli nie posiadasz.

Więc tak … Programu Tp nie mam od początku, bo wogle nie chce się wgrać, a wiem że robi kupę błędów. Firewall posiadam - Sunbelt Kerio. Prawdą jest że każdy z testów prędkość pokazuje coś innego. Na http://www.speedtest.pl podaje mi prędkość Dowload 1649kbps a upload tylko 527kbps Wszystkie programy takie jak gg, skype są wyłączone.

A prędkość pobierania z podanych przeze mnie serwerów?

Tzn… Mam znaleść jakiś plik na gmail lub rapidshare i poprostu zacząć go ściągac i zabaczyć z jaka prędkoścnia … :?::?:

luki_1232 tak. :slight_smile:

To co wyskakuje NeostradaTP to to jest prędkość Download i Upload zsuowane. A wyniki raczej poprawne.

No więc tak … Znalazłem plik na rapidshare w wielkości 100mb. Ściągałem z bezpłatnego servera. Prędkość ściągania wachała się między 160 a 150kb/s. Plik ściągałem w nocy. Natomiast dziś ze strony Dobre Programy, ściągnełem Media Playera 11 (25mb) z szybkością 300-280kb/s …

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 23:38

Czy tak powinno być :?: Jak powinna być moja prędkość ściągania tak ogulnie :?:

Złączono Posty : 28.01.2007 (Nie) 14:01

HALO! !!