Szybkość,wyskakujące okienka,niedokładne zapisywanie

ComboFix 07-06-13.3 - F:\Documents and Settings\FILIP\Pulpit\ComboFix.exe

Ściągnij The Avenger,

wypakuj > uruchom > Input script manually > klikasz w lupkę > w nowo otwartym oknie wklejasz:

Po wklejeniu > Done > klik na zielone światło > ok i będzie restart. Po restarcie wchodzisz gdzie masz The Avenger i wklejasz raport C:\avenger.txt + nowy log combo

Syntax error in line ---- does not appear to be a valid registry patch. Line will be ignored.

Po zmianie sterowników komuter działał przez kilka godzin nadzwyczaj stabilnie a…teraz znowu działa jak dawniej (czyt. prawie nie dziala).

Wklepać nowego minidumpa?

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 19:52

Zrobiłem wszystko poza ostatnią linijką (wywoływała w/w błąd).

Zawartość F:\avanger.txt

Daj nowy log z combofix.

Poczytaj Usuwanie PurityScan :slight_smile:

O ile czeogś nie skopałem to tu ( http://img125.imageshack.us/img125/3707 … owatv8.png ) nie ma nic z ??? …

Daj log z Combo :slight_smile:

ComboFix 07-06-13.3 - F:\Documents and Settings\FILIP\Pulpit\ComboFix.exe

nadal linnki wyżej

Pobierz program SDFix

Report.txt:

Plik z avangera:

spróbuj wywalić ten folder ręcznie w awaryjnym

Udało się, komp chodził w miarę stabilnie.

Przepraszam, że nie podziękowałem - nie było mnie parę tygodni w kraju.

W każdym razie wielkie dzięki…

Mam jeszcze jeden problem: mianowicie kupiłem grę (kultowego starocia) i… niebieski ekranik co 3 min grania…

No i bardzo mi zależy na tej gierce, eh. Także się zapytam: co robić?

Tutaj jest minidump, jeśli to ma znaczenie:

Złączono Posta : 08.08.2007 (Sro) 20:14

Się okazuje, że mam ten sam problem - blue screen lub reset- nie tytlko z tą gierką ale i z Photoshopem, Flashem i kilkoma innymi aplikacjami.

Innych plików minidmp nie ma?

Zobacz:

start > uruchom > eventvwr > zakładka system > wpisy na czerwono z czasu restartu > dwuklik > to co jest w opisie zaznacz > ctrl + c i do posta wklej ctrl + v. Tego co najwięcej.

Przeinstaluj stery do karty graficznej.