SZYBSZE MNAGRYWANIE dvd


(Orbitek29) #1

Szukam jakiegoś patcha lub pliku który przyspiesza nagrywanie plików w DVD. Przykład brat twierdził ze nagrywał film DVD w 30 min. teraz robi to w 7. Nagrywarka Lite-On wypalam w programie Nero. Czy wie ktos o jaki film chodzi. sogi czekaja.


(Djkamilos) #2

Nie ma takich programów. Jest tylko jedna możliwość przyspieszenia nagrywarki. Zmiana firmware. Jak znasz model swojej nagrywarki to poszukaj firmwaru np. na google.com


(Clubbasse207) #3

prędkość nagrywania zależy od jakości płyty i prędkości wypalania jakie oferuje nagrywarka ... no i od ustawień w programie którym nagrywasz :stuck_out_tongue:

jeśli ktoś twierdzi że to przyspieszył jakimś programem to zapewne poprzez zmiane firmware - u innej możliwości niema :stuck_out_tongue:

p.s. niewarto się spieszyć podczas nagrywania dvd ... powstaje dużo błędów i taka płytka jest znacznie mniej trwała niż ta która była nagrana z mniejszą prędkością


(system) #4

Nadrywanie zalezy od NAGRYWARKI z jaka predkoscia nagrywa.

Film przygotowany do nagrania wypala(pliki iso lub zgrana plyta DVD ) sie bez zadnego problemu w 7min z 16X,a nie jakies tam patche i pliki,chyba ze robij mod firmware do swojej nagrywarki zeby szybciej nagrywala.