Szybsze wył. xp


(Dyzma X) #1

wiem ze jest ten temat w poradach jak zmodyfikować wpisy zwiazane z przyspieszeniem wyłznczania kompa , ale... przypuśćmy ze robie na nowo system i komp wył. mi śie w 15 sek. to po modyfikacji wył. mi sie w 1. minute. jezeli wartosci pzywruce do standardowych czyli w tym wypadku 2000 , to i tak nadal sie wył. 1. minutę . ach kjlocek 400 pentium 2 , moze za słaby na takie zmiany , a moze płyta gł.? :slight_smile:


(Duch) #2

WYMAGANIA WINDOWS XP

rozwiń pojęcie modyfikacji bo nie bardzo kojarzę o co chodzi!! :roll:


(Dyzma X) #3

wchodze w rejestr HKEY LOCAL MACHINE /SYSTEM/COONTROL SET 001/CONTROL WAITT TOKIL TIMEOUD , ZMIENIAM WARTOŚĆ 2000 TJ. STANDARD NA 100


(Duch) #4

i nie pomaga jak rozumiem!!

spróbuj tym programem TWEAKNOW POWERPACK 2005

jest tam coś takiego jak Customize and Optimize a w tym System Optimizer za jego pomocą w zakładce windows i windows time out można ustwawić czas wyłączania się kompa!! można tym progsem zrobić wiele więcej!! więc spróbuj... :smiley:


(Adi171717) #5

Zastanawia mnie dlaczego ja nie posiadam takiej sciezki w rejestrze, a tesh mam windows xp... :roll:


(Zbych ) #6

HKEY LOCAL MACHINE /SYSTEM/COONTROL SET 001/CONTROL/ WAITT TOKIL TIMEOUD u mnie ta wartość ustawiona jest 20000 tak na 20tyś i system zamyka sie w 8 sekund od naciśnięcia przycisku wyłącz a kiedy ta wrtość ustawie znacznie mniejszą np 100 to po naciśnięciu wyłącz wyskakuje okienko "trwa zamykanie programów i aplikacji prosze czekać" i komp wyłancza sie po około 30 sek.


(Dyzma X) #7

bo te wartości to sa milisekundy , ponoć czym miej tym szybciej. ale zadnego komunikatu ze trwa zamykanie systemu prosze czekać nie ma.


(S Man1) #8

Nie

tylko

:slight_smile:


(Adarek) #9

Czytaliście TO ???