Szybsze wył. xp

wiem ze jest ten temat w poradach jak zmodyfikować wpisy zwiazane z przyspieszeniem wyłznczania kompa , ale… przypuśćmy ze robie na nowo system i komp wył. mi śie w 15 sek. to po modyfikacji wył. mi sie w 1. minute. jezeli wartosci pzywruce do standardowych czyli w tym wypadku 2000 , to i tak nadal sie wył. 1. minutę . ach kjlocek 400 pentium 2 , moze za słaby na takie zmiany , a moze płyta gł.? :slight_smile:

WYMAGANIA WINDOWS XP

rozwiń pojęcie modyfikacji bo nie bardzo kojarzę o co chodzi!! :roll:

wchodze w rejestr HKEY LOCAL MACHINE /SYSTEM/COONTROL SET 001/CONTROL WAITT TOKIL TIMEOUD , ZMIENIAM WARTOŚĆ 2000 TJ. STANDARD NA 100

i nie pomaga jak rozumiem!!

spróbuj tym programem TWEAKNOW POWERPACK 2005

jest tam coś takiego jak Customize and Optimize a w tym System Optimizer za jego pomocą w zakładce windows i windows time out można ustwawić czas wyłączania się kompa!! można tym progsem zrobić wiele więcej!! więc spróbuj… :smiley:

Zastanawia mnie dlaczego ja nie posiadam takiej sciezki w rejestrze, a tesh mam windows xp… :roll:

HKEY LOCAL MACHINE /SYSTEM/COONTROL SET 001/CONTROL/ WAITT TOKIL TIMEOUD u mnie ta wartość ustawiona jest 20000 tak na 20tyś i system zamyka sie w 8 sekund od naciśnięcia przycisku wyłącz a kiedy ta wrtość ustawie znacznie mniejszą np 100 to po naciśnięciu wyłącz wyskakuje okienko “trwa zamykanie programów i aplikacji prosze czekać” i komp wyłancza sie po około 30 sek.

bo te wartości to sa milisekundy , ponoć czym miej tym szybciej. ale zadnego komunikatu ze trwa zamykanie systemu prosze czekać nie ma.

Nie

tylko

:slight_smile:

Czytaliście TO ???