Szybszy internet

Witam. Szukam programu pod Windowsa XP ktory moglby przyspiesyc nieco moj internet. Gdzies slyszalem, ze sa takie programy… Prosilbym o podanie linkow do czegos sprawdzonego. Z gory dzieki za odpowiedzi. :olympic:

Żaden program nie przyspieszy CI łącza!!

Jak masz np: 512kbps to będzie ciągnąć 64kb\s i koniec kropka.

A ten FastNet?

http://www.programosy.pl/program,fastnet-lite.html

To pewnie ktoś Ci kit wciskał ;p

Spojrzcie na opis tego FastNet:

Wynika z niego, ze jednak mozna przyspieszyc sobie internet… Myslicie, ze to pic na wode? :?

viewtopic.php?f=7&t=184661

Takie programy jak cfos (jakoś tak) nie przyśpieszą wprawdzie łącza ale optymalizują je… max prędkosci nie przekroczysz, ale ogólnie działa szybciej np. tam gdzie ta prędkość nie była osiągana. Więc nie pisać że nie ma takich programów, bo sprawdzałem i one optymalizują łącze w dostrzegalny sposób

Widzę, że niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem…

i to jest fakt bezsprzeczny skoro masz wykupione łącze o danej, maksymalnej przepustowości to jak by nie patrzeć nie podwoisz go bez zmiany umowy i/lub dostawcy

Te wszystkie programiki jedynie zwiększają wydajność połączenia, a nie jego szybkość

A ta wydajność to np. Szybsze wczytywanie stron, ale nie spowodowane tym, że przepustowość łącza się zwiększyła

sie n- krotnie, tylko tym, że zamiast za każdym razem odpytywać serwer DNS o jakąś witrynę korzysta się z pamięci cache, i że np. pakiety nie są dzielone na mniejsze, co skutkuje szybszym wczytaniem strony.

Są też programiki, które zarządzają ruchem internetowym, ale to juz inna sprawa :slight_smile:

Sidhmor , czy Ty nie rozumiesz ? Te programy nie przyspieszają tylko optymalizują łącze.

Czyli możesz normalnie ściągać coś z Torrentów i jednocześnie płynnie chodzić po internecie…

Nie przyśpieszysz internetu żadnym programem - bajery i reklama.

Możesz jedynie zoptymalizować.

Ja używam xp-AntiSpy :

http://www.programosy.pl/program,xp-antispy.html

Lepszy od FastNet i innych które miałem - system i internet lepiej działa. :slight_smile:

Wlasnie o optymalizacje mi chodzilo. Wiem, ze nie da rady zwiekszyc przepustowosci lacza… A szkoda… :wink:

Q’ Najin,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Można użyć tych programów SG TCP Optimizer, TweakMASTER

…ale tak jak jeden z poprzedników napisał to jest