T610

Siema !!

“wystapil.blad podczas instalacji twoj sprzet moze dzialac nie poprawnie” niech ktos mi napisze po kolei co mam zrobic prosze was !

P O M O C Y ! ! ! ! ! !

Jak na moie oko to coś ze stermi nie tak :?

A SKAD WZIASC STERY DO TEGO KABELKA ???

Podobny problem juz był poruszany na tym forum.Zajrzyj TU Tam znajdziesz to czego ci potrzeba.

  • _________________

moj komputer - włąsciwosci - sprzęt - menadzer urzadzeń - znajdz sterownik telefonu (odinstaluj go) - pozniej (zainstaluj go ponownie) i dopiero zrób restarta - komp znajdzie nowe urzadzenie i sterownik

ale jak instaluje sterownik to mam miec podlaczony kabel do USB???

zrobilem tak jak kazał maximuss36 i nic ; ( (tylko trza miec podlaczony kabel usb w trakcie instalki ?) nie wiem co mam robic .Ma ktos jeszcze jakies propozycje ? załamie sie

jak sobie wyobraszasz instalacje samego kabelka zastanów sie troche to tak jak bys instalował kabelek od drukarki czy skanera bez tych urzadzeń

no instalowalem z kabelkiem ale jak sie i tak ten sam blad pokazal to mi na mysl przyszlo ze moze bez kabelka nie wiem co mam zrobic dajcie jakies propozycje ? kabel moze byc popsuty

kabel wyglada tak http://allegro.pl/show_item.php?item=41492790 (kupilem go od tego kolesia) nie wiem co mam robic HELP !

Jeszcze raz ok. Podłącz kabel wejdź do właściwości kabelka. W kompie będzie on miał nazwę COM3 tak jest przeważnie przejdź do sterownika i podmień go ręcznie opcja aktualizuj sterownik. Sterownik pobierz z tej lokalizacji. Jak chcesz wiedzieć więcej to poczytaj to bo nie mam zamiaru się powtarzać. Powinno działać. (podaj jaki masz system podam ci krok po kroku co robić jak nie dasz sobie rady)

  • __________________________

mam prosbe napisz jeszcze raz krok po kroku mam Windowsa Xp Home Edition 2002 + Service Pack 2

Pobierz sterownik z podanej wcześniej lokalizacji. Wypakuj gdzieś na dysku w jakimś katalogu np. C: \SET610. Teraz przystąpimy do instalacji. Kliknij na Mój komputer prawym klawiszem myszy. Z menu wybierz Zarządzaj. Powinno się otworzyć okno Zarządzanie komputerem. Po lewej stronie masz coś takiego jak Menadżer urządzeń zaznacz go. Po prawej stronie wybierz Porty (COM i LPT) i kliknij 2 razy na czymś takim jak Prolific USB-to-Serial Brigide (COM3) powinno być coś takiego jeżeli kabel jest zainstalowany niepoprawnie będzie tam wykrzyknik. Powinno się teraz pojawić okienko o nazwie Właściwości:… Przechodzisz do zakładki Sterownik >> Aktualizuj sterownik >> w okienku Kreator aktualizacji… wybierasz opcję Nie, nie tym razem >> Zainstaluj z listy lub określonej… >> Zaznacz tylko Uwzględnij tę lokalizację… > wpisz miejsce gdzie rozpakowano ten plik C: \SET610 \98ME_20011_2kXP_20024 >> potem nastąpi proces instalacji sterowników. Gdy pojawi się komunikat o instalacji sprzętu i braku certyfikatu wybierz opcje Mimo to kontynuuj. Po jakieś chwili powinno się zainstalować i powinno działać. Wystarczy zainstalować FMA i podłączyć telefon.

Teraz spożyj do wcześniej wskazanego tematu to jest prawie to samo.

P.S.

W razie gdy niema zainstalowanego sterownika kabel powinien być oznaczony żółtym znakiem zapytania chyba nazywa się wtedy USB… i to samo zrobić co pisałem wcześniej.

  • _____________________

dzieki wszystko poszlo dobrze kabel cyka jeszcze mam jedna prosbe dajcie mi jakas stronke co jest full dodatkow najbardziej chodzi mi o aplikacje do telefonu /

PS: moge miec na tym telefonie aplikacje Pilot TV ? ? ?

Jeszcze raz przeżyj tematy na forum i znajdziesz wszystko co potrzebujesz. Dla ułatwienia zajrzyj klikając TU.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 971#137971

  • ______________________