Tablet - jaki?

(Niklas 1997) #1

Siema, szukam tableta, który spełniałby moje wymagania:

• wifi

• telewizja (MPEG4)

• łącza usb

• ekran pojemnościowy

• szybki

• android (z android marketem; nie wiem, czy każdy android go ma, bo nie miałem nigdy do czynienia z androidem)

• odtwarzanie filmów i audio

Cena: 400-600 zł

Pozdrawiam.

(sla17) #2

W tej cenie raczej tylko Lark Freeme 70.5 - z tego co wiem ma wszystko, co potrzebujesz oprócz pojemnościowego ekranu - w tej cenie tylko oporowy.

(Niklas 1997) #3

Jak szukałem, to niektóre mają w tej cenie ekran pojemnościowy.

PS: Ekran najlepiej taki jak ma dużo tabletów, czyli cali 7

(dark__jedi) #4

W tej cenie nic nie kupisz. Jedynie co mi przychodzi do głowy to Kinde Fire. 200 $+ opłaty

(sla17) #5

Kindle Fire jest rzeczywiście fajne, aczkolwiek nie ma MPEG4 (albo ma i może o tym nie wiem ;]?)

(Derbosch) #6

A ten Plug Impact by nie obleciał? Ktoś coś więcej wie na ten temat?

(Khouron) #7

Może być GoClever 101. Mam takiego, ale szczerze nie polecam bo niestety, ale bardzo czuć że to jest Chińczyk. Wifi jest, ale strony na których jest flash tną straszliwie i doprowadzają do pasji. Android Market jest, ale niestety nawet po wyczyszczeniu ustawień google jest niepełny. Oznacza to iż po prostu nie ma w nim wszystkich aplikacji bo sprzęt nie jest rozpoznawany. dodatkowo antena do Wifi jest słaba, w domu w drugim pokoju mam 1 kreskę... Bateria to niestety kolejny problem, po kilku tygodnia powyłączałem co trzeba i z włączonym wifi działa może około 2 godzin. Przy intensywnym użytkowaniu max 1 godzina. Tak swoją drogą to z chęcią go sprzedam.

Podsumowując nie kupuj w tej cenie bo nie będziesz zadowolony. Naprawdę, zbieraj dłużej kasę i wydaj na coś z sensem.

Pozdrawiam