Tablet - jaki?

Siema, szukam tableta, który spełniałby moje wymagania:

  • wifi

  • telewizja (MPEG4)

  • łącza usb

  • ekran pojemnościowy

  • szybki

  • android (z android marketem; nie wiem, czy każdy android go ma, bo nie miałem nigdy do czynienia z androidem)

  • odtwarzanie filmów i audio

Cena: 400-600 zł

Pozdrawiam.

W tej cenie raczej tylko Lark Freeme 70.5 - z tego co wiem ma wszystko, co potrzebujesz oprócz pojemnościowego ekranu - w tej cenie tylko oporowy.

Jak szukałem, to niektóre mają w tej cenie ekran pojemnościowy.

PS: Ekran najlepiej taki jak ma dużo tabletów, czyli cali 7

W tej cenie nic nie kupisz. Jedynie co mi przychodzi do głowy to Kinde Fire. 200 $+ opłaty

Kindle Fire jest rzeczywiście fajne, aczkolwiek nie ma MPEG4 (albo ma i może o tym nie wiem ;]?)

A ten Plug Impact by nie obleciał? Ktoś coś więcej wie na ten temat?

Może być GoClever 101. Mam takiego, ale szczerze nie polecam bo niestety, ale bardzo czuć że to jest Chińczyk. Wifi jest, ale strony na których jest flash tną straszliwie i doprowadzają do pasji. Android Market jest, ale niestety nawet po wyczyszczeniu ustawień google jest niepełny. Oznacza to iż po prostu nie ma w nim wszystkich aplikacji bo sprzęt nie jest rozpoznawany. dodatkowo antena do Wifi jest słaba, w domu w drugim pokoju mam 1 kreskę… Bateria to niestety kolejny problem, po kilku tygodnia powyłączałem co trzeba i z włączonym wifi działa może około 2 godzin. Przy intensywnym użytkowaniu max 1 godzina. Tak swoją drogą to z chęcią go sprzedam.

Podsumowując nie kupuj w tej cenie bo nie będziesz zadowolony. Naprawdę, zbieraj dłużej kasę i wydaj na coś z sensem.

Pozdrawiam