Tablet z Androidem tani chińczyk do 500zł

Szukam tabletu do 500zł, może być chińczyk byleby miał androida, wifi, przeglądarkę z flashem i w miarę nie ścinał…

Ciężko będzie ci coś takiego zdobyć. Takie urządzenia mają od groma wad.

Słabe wyświetlacze oporowe, android nie obsługuje zazwyczaj marketu, nie działa flash i będzie się zacinał.

Wady występują naprzemiennie lub wszystkie razem.

Oczywiście android tylko w wersji 2.x

Także w tej cenie dostajesz tylko przeglądarkę multimedialną ale na pewno nie tablet.

Całkowicie odradzam zakup takich urządzeń.

http://allegro.pl/tablet-goclever-tab-i … 10783.html

Już lepiej chyba kupić komórkę z androidem. Tablet jednak musi kosztować.

http://www.tabletowo.pl/

Potwierdzam miałem podobny model goclever’a - szkoda wydawać pieniędzy:

  • zawieszający się ekran startowy (szczególnie przy animowanej tapecie)

  • trzeszczące głośniki podczas korzystania z wi-fi

  • słaba grafika, większość gier się cięła

  • bateria masakra - w trybie czuwania nie wytrzymuje nawet jednego dnia a pełne ładowanie trwało ok 14h :shock: godzin, przy zwykłej pracy starczała na max 3-3,5h

  • słaby zasięg wi-fi mimo dobrego routera asusa (laptopy i telefony bez problemu)

  • bardzo się grzeje, szczególnie podczas jednoczesnego korzystania i ładowania

Odradzam zakup chińczyka - jakiegokolwiek - to nie są tablety tylko próbują takie udawać. Ja pozbyłem się swojego po tygodniu.

ok dzięki, przekonaliście mnie… myślałem że coś się znajdzie taniego i dobrego, iPad mógłby na pewno być tańszy gdyby nie marka jabłka. Ale chyba postawię na dobry telefon bo tablet nie jest mi aż tak potrzebny by bulić 2k

Jak nie chcesz dzwonić, to wyrwać iPod Toucha 4G - używanego, za 500 zł pewnie nie dostaniesz nic sprawnego, ale nieco wyżej. Niższe generacje nie ma się co pchać, a urządzonko solidne :wink:

Ostatnio rzucił mi się w oczy tablet z logiem ADAX - w cenie się mieści, tylko nie wiem, czy po starej renomie tej firmy tylko nazwa została.

Odradzam !

Kolega miał takowego, nic nie dało się na nim zrobić, wszystko się zacinało.

Co do chińskich zabawek to mogę polecić ci smartphone Tiger WG3, cena - 220zł, na prawdę świetny telefon, miałem go dość długo, sprzedałem bratu, brat ma już grubo ponad rok i jest zadowolony, wyświetlacz działa doskonale, nie zacina się ma bardzo głośne głośniki, bardzo dobry aparat. Tv działa średnio polsat i tvp2 mi działało, ale radio to działa ju·ż genialnie dzięki tej antence. Budowa dobra, nic nie trzeszczy itp. To byłby dla ciebie znacznie lepszy wybór niż taki tablet.