Tablet

Mam pytanie dotyczące tabletu Wacom Pen Partner. Czy może ktoś posiada tak owy i moze mi powiedziec czy nadaje sie on do rysowania w Corel Painterze lub Photoshopie ? ;] Bo w jego opisie nie ma ani słowa o poziomach nacisku, wiec wydaje sie raczej biurowym narzedziem. Moze ktos z was posiada tablet A6 który godny jest polecenia dla początkujacego artysty :smiley: z uwzględnieniem oczywiście na jego cene.

Dziękuje i pozdrawiam.

Ja mam firmy “Pentagram” kosztował 300 zł i jak na początek jest doskonały tyle co pamiętam to miał symbol XL.

Kolega Kerimus mnie uprzedził.Tablet “Pentagram” polecam również . Posiada odpowiednie stery pracujące pod XP. Posiada interfeis regulacji nacisku pióra itd. No cóż a jego wielkośc możesz dobrać sam w sklepie do twych potrzeb. Na pewno pracuje z Corelem bo sam w to sie bawię.Natomiast Wacom Pen Partner może i jest dobry nie zaprzeczam ale go nie znam.Miałem ten sam dylemat przy zakupie ale ich ceny są porównywalne…

Nie używam Gimpa takze ciężko jest mi powiedziec czy obsługuje on tablety.

Słyszałam ze Pentagramy są nienajlepszej jakosci (?);]

może Wacom ? ;]

A ja odwrotnie,że są najlepsze przynajmniej na polskim rynku.Zresztą do zastosowań półprofesjonalnych są idealne,chyba,że chodzi Ci o całkiem coś innego to można polecać jakieś inne za 2-3 tyś. zł?

Mnie polecano glownieWacomy ponieważ Pentagramy szybko sie ponoć psują i czesto pękają pióra. W Wacomach pióra są bezbateryjne wiec być moze wygodniejsze i trwalsze.

Post OT -----:>kasacja