Tajemnicze blokowanie łaczenia z netem


(Olwiwia) #1

Witam, mam nadzieje ze ktoś z Was mi pomoże. Od kilku dni mam dziwny problem w miejscu w którym mieszkam nie jestem w stanie połaczyć się z netem, korzystam z iPlusa i jak dotychczas nie było kłopotów. O co chodzi, łaczę się z netem i faktycznie łaczenie jest widze że wysyłane sa bajty natomiast pobieranych jest 304 i stop ani grama więcej. Nie moge połaczyc się ze stronami internetowymi, gadu gadu itp. A co dziwniejsze dzieje sie to tylko w miejscu w którym mieszkam gdy jade w inna częsc mojego miasta wszystko jest ok, czyli nie mam zadnego wirusa itp jak sadzę. Prosze o pomoc. W serwisie technicznym iPlusa nie pomogli twierdząc że z łącznościa jest wszystko w porzadku. Czy jest mozliwosc ze cos z zewnątrz może blokowac pobór danych.

-- Dodane 23.08.2009 (N) 15:18 --

Jak widzę brak pomysłów, co może powodować blokadę:frowning:


(Olixxx94) #2

Masz internet mobilny?


(Olwiwia) #3

Tak z iPlusa, jak dotychczas nie było żadnych problemów. Teraz np tez korzytam z niego ale jestem w innej cześci mojego miasta. Blokuje mi tylko w miejscu zamieszkania od czwartku.


(ktośtam) #4

Zgłoś to na infolinię iPlus i żądaj wykonania pomiarów. Nie daj się odprawić z kwitkiem. Na 99% to problem z nadajnikiem.


(Olwiwia) #5

Tak właśnie podejrzewam, bardzo dziękuje za informację. Pozdrawiam