Tajemnicze blokowanie łaczenia z netem

Witam, mam nadzieje ze ktoś z Was mi pomoże. Od kilku dni mam dziwny problem w miejscu w którym mieszkam nie jestem w stanie połaczyć się z netem, korzystam z iPlusa i jak dotychczas nie było kłopotów. O co chodzi, łaczę się z netem i faktycznie łaczenie jest widze że wysyłane sa bajty natomiast pobieranych jest 304 i stop ani grama więcej. Nie moge połaczyc się ze stronami internetowymi, gadu gadu itp. A co dziwniejsze dzieje sie to tylko w miejscu w którym mieszkam gdy jade w inna częsc mojego miasta wszystko jest ok, czyli nie mam zadnego wirusa itp jak sadzę. Prosze o pomoc. W serwisie technicznym iPlusa nie pomogli twierdząc że z łącznościa jest wszystko w porzadku. Czy jest mozliwosc ze cos z zewnątrz może blokowac pobór danych.

Dodane 23.08.2009 (N) 15:18

Jak widzę brak pomysłów, co może powodować blokadę:(

Masz internet mobilny?

Tak z iPlusa, jak dotychczas nie było żadnych problemów. Teraz np tez korzytam z niego ale jestem w innej cześci mojego miasta. Blokuje mi tylko w miejscu zamieszkania od czwartku.

Zgłoś to na infolinię iPlus i żądaj wykonania pomiarów. Nie daj się odprawić z kwitkiem. Na 99% to problem z nadajnikiem.

Tak właśnie podejrzewam, bardzo dziękuje za informację. Pozdrawiam