Tajemniczy głos

(Justyna007 17) #1

Nagrałam film na cd na kompie , poprzednio sprawdziwszy , czy wszystko działa(głos,obraz itp.), po nagraniu włączyłam go na laptopie, jednak razem z dialogami słyszę jakiś męski głos .Film normalnie leci, napisy też , a jakiś gościu nawija po angielsku.Nagrywałam już wiele filmów, odtwarzałam je na laptopie i nie było problemów.

(Jackye) #2

pewnie lektor angielski. :mrgreen:

(Justyna007 17) #3

na kompie nie było żadnego głosu, poza tym gada on zupełnie co innego.

Mam nadzieję, że ktoś pomoże.

(JNJN) #4

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

(Justyna007 17) #5

czy ktoś nie może mi pomóc? to jest bardzo wkurzające

(Danielm86) #6

a w czym tu pomagać. :roll:

Co film się naprawi czy jak?

(Justyna007 17) #7

przecież film nie posiada tego głosu na kompie, tylko na laptopie , więc coś jest nie tak

(el polaco) #8

To pewnie ta gościówa Z Ringu co z telewizora wychodziła. Nie miałeś czasem wody na klawiaturze ?? :smiley:

(Justyna007 17) #9

ja nie żartuję, jak zrozumiałam ,facet wie o czym gada, wymienia np. nazwisko aktora , grającego tam.

(Skowro2) #10

Może to jakiś film instruktażowy :? :? :?

(Justyna007 17) #11

wydaje mi się , ze on analizuje ten film, jak dobrze zrozumiałam,najśmieszniejsze jest to , ze tego na kompie nie było, ale niewazne co to jest , czy nie mozna tego jakos wyłączyć?

(Piecu92) #12

A może jakieś duchy się nagrały ??

Żartuję

Może spróbuj innym programem odtworzyć film

(Justyna007 17) #13

próbowałam i nic,znaczy to samo :slight_smile:

(Skowro2) #14

Nie no to serio jakieś dziwne jest :o :o :o

(Justyna007 17) #15

a może ten głos jest naprawdę wgrany w film,tylko na komputerze stacjonarnym mi tego nie odtwarza?

(goomish) #16

Tak sobie tylko głośno myślę (a właściwie stukam w klawisze :slight_smile: )

1. Przy ripowaniu filmu z DVD ktoś coś pomieszał ze ścieżkami dźwiękowymi i zamiast np. wersji angielskiej (oryginalnej) i jakiejś tam jeszcze "dorzucił" ścieżkę z dodatku do filmu - właśnie ten komentarz reżysera czy kogo tam.

2. Na stacjonarnym masz (celowo?, przypadkiem?) przestawiony balans pomiędzy lewym i prawym kanałem stereo. I słyszysz tylko ścieżkę dźwiękową filmu

3. Na laptopie ustawienia dźwięku masz "normalne" i oprócz ścieżki dźwiękowej filmu masz bonus w postaci komentarza.

Ale, powtarzam - tak sobie tylko gdybam i właśnie to bym chyba sprawdził gdybym to ja usłyszał tajemnicze głosy dochodzące z komputera. Jak mawia mój proboszcz - "cudów nie ma!" :smiley:

(Justyna007 17) #17

a wiesz jak sprawdzić ten balans w kanale stereo?

(Filip Adamuss) #18

Witam!

Ja też słysze głosy, ale sie lecze:P:P

Nie no na poważnie, w jakim progsie odtwarzasz na kompie a jakim w "laptoku" ? :slight_smile:

Pozdrawiam.

(Justyna007 17) #19

w obydwu na best player i all player

(goomish) #20

Pisałeś, że nie zależy to od programu, którym odtwarzasz ten film. Więc szukaj ustawień ogólnosystemowych -> Panel sterowania dźwięki -> Siła głosu głośników. I/lub prawoklik na ikonie głośnika w trayu i 'Otwórz regulację...'.

P.S. Pisząc o balansie miałem na myśli głośność (ew. różnicę głośności) między lewym i prawym kanałem -i naczej mówiąc lewym i prawym głośnikiem.