Tajemniczy plik?

Mam pytanie za co odpowiada ten plik? Z nikąd się wziął na partycji “C”, nie to że się martwie ale poprostu jestem ciekaw…

delmete4.th.jpg

http://www.searchengines.pl/phpbb203/lo … 40035.html

Ok, dzięki… a przy okazji (nie chce mi się zakładać nowego tematu) na niektórych forach w prawym dolnym rogu posta jest napisane z jakiej przeglądarki i jakiego sys. operacyjnego korzystała osoba przy pisaniu posta. Więc jak pisałem coś z firefoxa wyświetlało mi że to IE, nie czaje tego. Czyżby to jest tak jakbym korzystał z IE? Taaki sam poziom bezpieczeństwa? :|. Kilka razy robilem jego reinstalke i nic…

Oprócz pobierania danych z serwera przeglądarki również wysyłają do niego pewne informacje. jedną z nich jest User-Agent String, pozwalający na zidentyfikowanie programu, z którego korzysta użytkownik - i w razie potrzeby - na dostosowanie wysyłanych danych, tak aby każda odczytała je poprawnie. Koniec wykładu :slight_smile:

Jeżeli u Ciebie, w czasie korzystania z Firefoxa strona pokazuje jakobyś korzystał z IE, to możliwości są dwie:

  • autor strony “skopał” kod skryptu wykrywającego przeglądarkę

  • w swoim Firefoksie zmieniłeś coś w ustawieniach, tak aby ten “udawał” inną przeglądarkę.

W każdym razie nie ma to nic wspólnego z bezpieczeństwem przeglądania.