Tak wygląda dobre chłodzenie PC

Witam dziś chciałem zaprezentować jakie osiągi chłodzenia udało mi się osiągnąć myślę że warto zaprezentować gdyż jest czym się pochwalić :mrgreen:

Obudowa-AVALON-Transparent Vision 4XWentyl Coolermaster 1xSharkon

RAINBOW FAN z przodu

Procek Intel Celeron 2.5-Wentyl Pentagram Freezone cały miedziany

Dysk Segate 80GB- chłodzenie Dysku COOLDRIVE 4

a oto Rezultaty :lol:

a>

No i…?

dla tego wynalazku to szkoda kupowac te wentylatorki

no comment , komp wart 1000zł a chlodzony jakby byl warty 4000…

niema sie czym chwalić, słabo to zrobiłeś, poza tym kupić pare wentyli to kazdy potrafi…

ale to w spoczynku? czy odrazu po włączeniu kompa?? :stuck_out_tongue:

pogrzej parę godzin w super pi i podaj wynik…

Kompa do lodówki to ja też potrafię włożyć :stuck_out_tongue:

w spoczynku :slight_smile: a po 2 godzinach grania w NFS carbon są takie :stuck_out_tongue: jest ok

http://img293.imageshack.us/my.php?image=screenhunter002hk3.jpg

Boguss i nadal nieodpowiedzialeś czym sie tu chwalić? Wyniki w stresie też nie są rewelacyjne, podłacz do tego chłodzenie wodne, wywal wiatraczki to pogadamy, bo teraz to sie az wtyd przyznać że takie coś zrobiłeś… wow patrzcie zrobiłem super wypaśnego moda z chłodzeniem, kupiłem pare wiatraczków i podłaczyłem i teraz jestem guru moddingu :smiley: :lol: smutne… :?

a czy ja tak powiedziałem że jestem jakiś guru modidingu jak to nazwałeś :stuck_out_tongue:

Wyniki w stresie też nie są rewelacyjne :shock: nie ? hm :roll:

dlaczego mi proponujesz chłodzenie wodne ? :oops: nie tręcą mnie chłodnice i tego typu wodotryski :wink:

a komp pewnie chodzi jak suszarka do włosów… albo odkurzacz :stuck_out_tongue:

Ale wy jesteście :slight_smile: Chłopak chciał się pochwalić a wy zaraz takie teksty typu idź się powieś bo i tak nas guru wszechnauk niczym nie zaskoczysz. Wiadomo że wy robicie najlepsze modingi i macie najlepsze komputery. Ale zauważyłem że w kręgach informatycznych to normalne. Dlatego staram się kontrolować swoje zachowanie żeby uniknąć powolnego stawania się takim jak wy. No cóż, niektórzy uzurpują sobie prawo do patentu na prawdę i absolutną rację. Jak chłopak chce sobie podłączyć 50 wiatraków to niech podłącza. W ten sposób zwiększa popyt na wiatraki i przez to być może przyczynia się do spadku cen tego sprzętu :wink:

Nie, poniewaz mam ‘identyczne’ w stresie bez chłodzenia, jedyny wiatrak jaki mam to na procku…

f261746ce751eeed.jpg

Złączono Posta : 06.11.2006 (Pon) 11:51

prezes firmy niechodzi o to że mamy najlepsze kompy i jestesmy mistrzami :stuck_out_tongue: bo tak nie jest… ale żeby sie czymś pochwalić to naprawde trzeba mieć czym a nie tylko spadkiem o kilka, dosłownie o kilka % temp. w stresie…

przez słowo ‘‘pewnie’’ rozumiem że wcale nie jesteś w 100% uświadomiony jak on pracuje może i twój chodzi jak odkurzacz :mrgreen: ale mój napewno nie wiatraki pracują na 800RPM przez co są prawie nie słyszalne pozatym nie mam ich 50 a tylko 5! !!

No nie panikuj aż tak znowu. Ja mam na Athlonie 2000+ XP jakieś śmigło wielkości tego w zasilaczu, a na dsku żadnego wiatraka nie ma i komputer chodzi już 3 lata bez problemu. Obudowa to BigTower więc trochę ruchu powietrza w środku jest no i w bocznej ściance wyciąłem otwór żeby Radeon wydmuchiwał ciepłe powietrze na zewnątrz, a nie odbijał je z powrotem do środka. Jeśli komputer pracuje stabilnie to nie ma potrzeby dodatkowego chłodzenia podzespołów.

lapki nie chodzą jak odkurzacze…

:frowning: rok temu miałem procka P4 Wentyl Boxy i spalił mi się :frowning: temp w stresie się gały 60c :cry:

i czym tu sie chwalić :wink: