Tani bezprzewodowy router DSL

Witam, poszukuję taniego bezprzewodowego routera DSL. Jeden komputer będzie podłączony kablowo i netbook bezprzewodowo. Co byście polecili i pytanie drugie, spotkał się ktoś z was z firmą intelinet? To jest dziecko Manhattanu.

Niezawodny router DSL:

Ciekawy :wink: A jeszcze coś innego? I co sądzicie o tych intelinetach?

Polecam od pentagrama.

W mojej sieci pracują 2 pentagramy i nie miały okazji się zawiesić już od dobrych 8 miesięcy.

W miarę dobre i tanie - EDIMAX

A z odrobinę wyższej półki - Linksys WAG200G.

A czy przypadkiem WAG200G nie jest pod ADSL’a ? :stuck_out_tongue:

Ja podobnie jak Gorgoroth polecam TP-LINK TL-WR543G.

Przecież ADSL to odmiana DSL. Od zwykłego DSL różni się tylko tym, że prędkość wysyłania - upload różni się od prędkości wysyłania - downloadu (zazwyczaj jest kilka razy niższa).

A czy DSL od TP i innych to prawdziwy DSL ? Raczej teraz już się zwie na prawdziwego DSL’a z teorii, Symetryk.

TP wciska swój modem z wyjściem RJ-45 na siłę i nie wepniesz sobie swojego ADSL, jak z GTS i pochodnymi to nie wiem, bo na razie miałem okazję tylko żyć z TP, ale prawdopodobnie już niedługo, bo papierki do GTS’a o testy poszły.

Może zacznijmy od tego, w jaki sposób masz podłączony obecny modem do komputera. Czy przez skrętkę sieciową (zakończoną prostokątnymi przezroczystymi wtyczkami, tzw. RJ-45), czy przez USB?