Tani laptop do 1200 zł

Witam, planuję kupno laptopa, lecz mam bardzo ograniczoną ilość pieniędzy. Maksymalna kwota, którą mogę wydać to 1200 zł. Niestety, jeśli chodzi o sprzęt komputerowy, jestem jeszcze zielony. Może to co ja będę pisać będzie dla was śmieszne, mimo wszystko proszę o pomoc. Oto wymagania, które musi spełniać laptop: możliwość bezprzewodowego łączenia się z netem (iplus itp) oraz zwykłe (czy jak to tam się mówi), np neostrada tp (mam w domu 1 mb i chciałbym podłączyć do niej laptopa). Nie potrzebuję dużego dysku, wystarczy 60 GB, jednak przydała by się stosunkowo przyzwoita karta graficzna, tak aby chodziły mi bez problemów przeciętne gierki (metin2 biggrin.gif) oraz pamięć 1gb, jeśli da się do zmieścić w tej cenie. Procesorek ok 1,6 GHz. Co do reszty sprzętu - nie znam się, więc proszę was o pomoc. Wklejajcie linki z allegro z jakimiś “fachowymi” komentarzami. Z góry dzięki za pomoc smile.gif

http://allegro.pl/item606359740_hp_comp … _wifi.html

Lub wybieraj z IBM T40 T41 ale mają słabszą grafikę, Deel C600, HP NC6000 NC8000, byle miały wifi, jak chcesz nowego to zostaje do wyboru netboki typu MSI Wind, Asus EeePC.