Tani Laptop do pracy

Bardzo dziękuję za pomoc przy wyborze laptopa. Dzisiaj chciałabym zamówić. W tym wątku przewinął się jeszcze temat głośników do komputera. Jakie będą dobre? Wcześniej myślałam o bezprzewodowym, ale Pan wyżej mnie uświadomił, że to w sumie bez sensu. Zdecyduję się na takie z kablem do prądu. Tylko, że wciąż się na tym nie znam, a rozbieżności cenowe są ogromne... Czy ktoś mógłby mi coś polecić albo przynajmniej wskazać na co zwrócić uwagę? Czy takie głośniki się nadadzą? https://www.komputronik.pl/product/205027/logitech-z150.html ? Czy to jest dobra firma? Chciałabym aby dźwięk był w miarę czysty. Kiedyś miałam takie głośniki i był jakby wytłumiony/ przygłuszony. Fakt, że tamte głośniki kupiłam lata temu w netto za 20 zł.... w każdym razie... pomożecie? I najlepiej na komputroniku bo mam kartę podarunkową i chciałabym ją wykorzystać.

To określ może budżet na same głośniki bo propozycji może być naprawdę sporo i rozpiętość cenowa też gigantyczna. Osobiście korzystam z Creative T40 (jeszcze pierwszej generacji) i jestem bardzo zadowolony, ale domyślam się że ta półka cenowa to już za dużo. No i ja swoje kupowałem jakieś 12 lat temu także trochę czasu minęło, może pojawiło się coś lepszego :slight_smile:

Tylko ten laptop podany w pierwszym poście praktycznie mało co z tego spełnia :slight_smile:
Słaba matryca
obudowa plastikowa
brak podświetlanie klawiatury
Procesor tragedia słabszy od Pentiumów N
jedyny plus do gwarancja

Odnośnie autora ciągle tylko komputronik, niestety tam nie ma dobrych cen

Nie pojawiło się nic lepszego, wręcz jest regres.
Sam używam starego Dell A525