Tani monitor pomocniczy 22-24 cala

Na chwilę obecną korzystam z jednego, dużego monitora 26 cali 1920x1200. Jest to drogi i dobry monitor, na którym mi się przyjemnie pracuje. Postanowiłem jednak dokupić sobie drugi monitor, pomocniczy, aby mieć dodatkowe informacje obok.

Czego szukam?

Najlepiej dokupić drugi identyczny :wink: jeżeli to niemożliwe, to zobacz Dell miodu nie będzie ale za to jest tanio.

Raczej odpada. Jak już powiedziałem: potrzebuję monitor dodatkowy, aby mieć tam przeglądarkę z tutorialem, okna komunikatorów, film czy innego facebooka bez ingerencji w to nad czym faktycznie pracuję.

I tu przechodzimy do kwestii drugiej, mianowicie tego co zarzuciłeś: 24 cale i 1920x1200. Szczerze mówiąc… nie potrzebuję aż tyle. Pewnie, fajny sprzęt itp. Ale potrzebowałem tylko dodatkowego ekranu na bzdety. Szczególnie, że PPI by się lekko rozchodziło i mógłbym się wściekać przy przechodzeniu między oknami… aczkolwiek może tu nie mam racji.

Nie wiem co będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, bo nie pracowałem jednocześnie na dwóch monitorach o różnych rozmiarach. Z mojego punktu widzenia nie ma sensu ograniczać sobie obszaru roboczego, szeroki ekran to jednak szeroki ekran a cenowo raczej nie będzie jakiejś wielkiej różnicy, może 100, może 200zł ale masz gwarancję, że miejsca na pulpicie Ci nie braknie. Monitor, który podałem ma przyzwoite parametry jak za tę cenę, i w miarę cienką ramkę co też jest ważne przy 2 ekranach. Nie jestem w 100% przekonany do tanich IPSów ale w tym przypadku będziesz na niego patrzył pod kątem więc z daleka omijałbym TNki. Może się ktoś jeszcze odezwie i zaproponuje coś innego mniejszego, ale kierując się parametrami tego monitora możesz śmiało szperać dalej na własną rękę.