Tani telefon do 200 zł dla 5-klasisty SP

to kup sobie 3510i xD a na serio najlepiej 6630 używaną, masz na niego fajne gry (nie java tylko długie z fabułą itd.) no i masę stuffu :slight_smile: np. program guardian :wink: jak ktoś ci go podwędzi (fon) to koleś zostaje namierzany, dostajesz SMS z jego nr. fona itd. :slight_smile: na javę nie ma czegoś takiego :slight_smile: i żaden fon nie ma takiego czegoś wbudowanego :slight_smile:

Kup Nokie 3310 . Można rozmawiać i wysyłać smsy :slight_smile:

widze że tylko bedziecie żarty se ze mnie robic mowie powaznie jaki dobry polecacie bo ta nokia jest fajna a moze cos z se tylko nie seria W

Dla 5 klasisty telefon z symbianem? klopas , rozwaliłeś mnie xD. A dlaczego nie seria W? Przecież nówki w200i chodzą po 200 zeta. Jeśli nie chcesz W to każdy z serii K do 200zł będzie dobry.

podaj przykłady

a nie masz allegro?! no np. k300, k310

w200i albo używany k800i

6680 ,za 200 zł kupisz w bdb stanie full komplet na allegro :slight_smile:

6670 za 15 wezmiesz … allegro :slight_smile:

6680 nie jest najwygodniejszy, 6630 tak ale 6680 już mniej :slight_smile: ale można pomyśleć o 6670 :slight_smile: ew. HTC M1000 :stuck_out_tongue:

Jak my Ci dobre rady dajemy, to Ty wybrzydzasz. Do 200zł? W200i a na poważnie: SIEMENS S55! Jestem w twoim wieku, czasami lubię wybrzydzać, ale narazie zostaje przy K800i. Przedtem miałem K750i, którego tobie polecam. A więc: Nowy W200i do muzyki bez BT ale z Kartami Pamięci i IrDĄ, Albo K750i z dobrym aparatem, fleszem, kartami pamięci, bt i irdą.

dzieki za rady wezme chyba k750 mialem w reku nawed nawed jest

żal, k750i :x

już wolałbym moją n-gage cls zamiast tego fona… ale dobra, rób jak chcesz…

klopas , dlaczego