Tania a dobra karta

Witam mam zamiar kupić nową karte graficzną za około 200 zł co polecacie?myślałem nad radeonem 9550 ,geforcem 6200 i 5200 czy to są dobre karty?zależy mi żebym se mugł pograc np w sanandreas na najwyrzszej roździelczość :slight_smile:

a co to ma wspólnego z tworzeniem grafiki?

o KURCZE pomyliłem dział :oops: wielkie sorry ale może mi odpowiecie ?:slight_smile: bo chciałbym jak najszybciej tą karte kupić 8)

jak masz mozliwosc to kup radka 9500

no możliwość mam ale chce żeby na karcie mi chodziło większośc dobrych gier :slight_smile: a chodzi ci o 9550 ?

Ja bym polecał tą http://www.allegro.pl/item124512950_rad_9500_128mb_256bit_8potokow_jak_9700_gwarancj.html. Pograsz sobie na niej w miarę komfortowo :mrgreen:

Zakładając, że reszta kompa dobrze spełnia wymogi gierki to radek 9500 i niech show trwa.

pograc pogra ale nie na max rozdziałce jak bychciał. W tej cenie nic lepszego i tak nic nie znajdzie… :?

CHcesz mieć super grafike - musisz wydać kase… :frowning:

te sobie daruj. Porażka. O ile jeszcze stare 6200 można było przerobić o tyle 5200 to maxymalna porażka (zresztą jak wszystkie FX’y).

Obecnie nie dostaniesz już 6200 na starym GPU.

Lepiej 9500@9700 :slight_smile:

A czym sie róźni radek 9550 od 9500 ?

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 16:04

i jeszcze jedno możeci mi podać dokładnom nazwe tego radeona 9500 bo jak tak patrze na allegro tych radeonow 9500jest kilka każdy lepszy gorszy no i inna cena :frowning: a tak ściekawości jest jakaś szansa że gta 4 na najmniejsze rozdzieli mi pujdzie bez totalnego zwisa ?

Jeśli GTA 4 to GTA: San Adreas - nie powinno Ci się nic wieszać.

Ja mam Radeona 9550 pro 128MB i nie było problemów.

BTW. Kup go sobie :smiley:

=n i e= :slight_smile: Jeśli o to chodzi, to nie ma podanych jeszcze wymagań ;]

Może to być gra o wymaganiach jak Oblivion albo Crysis … wszystko w swoim czasie ;]

to jest zależne również od innych podzespołów w komputerze.

Możesz mieć grafę dobrą, a procka słabego :frowning:

Albo ramu za mało :wink:

powie mi ktoś wkońcu jaką dokładnie tą karte kupić ? bo nieche byle badziewia

jak napisałeś wyżej, że chcesz grać w gry.

Ja napisałem:

I karta może być dobra na GTA: San Andreas, a np. na Obliviona już nie :stuck_out_tongue:

Polecam Radka 9550, a jakbym chciał grać w ‘nowe’ gry - dozbierałbym pare złotych i kupił GF6600 . (pod linkiem wyszukałem w przedziale cenowym od 1 - 250 zł.)

Jeśli myślałbym bardziej przyszłościowo - GF 7300 :smiley:

to czyli na r9500 obliviation już nie pujdzie ? :frowning: ludzie prosze powiedzcie mi pełą nazwe tego radeona 9500 bo jest ich kilka i nieche tego gorszego! !!

Za 200zł nic lepszego od byle badziewia nie dostaniesz, dołóż drugie tyle, a o tym czy Oblivion Ci pójdzie możemy pogadać :

9550 albo 9700 jak znajdziesz gdzies tanio…

Ludzie! !!

ojej, zaraz nas pobijesz