Tania drukarka do domu - przy kupnie i eksploatacji -Jaka?

Witam . Potrzebuję najzwyklejszą zwykłą drukarkę do zastosowań domowych. Taką która nie jest za droga i którą najtaniej potem zaopatrzyć w tusz, czyli tania w eksploatacji. Powiedzmy że mam nanią ok 150-200 zł . Co polecacie i dlaczego ??? Jaką firmę wybrać : Lexmark, HP ,czy Canon ? a może jeszcze coś innego? Mile widziane linki.

Pozdrawiam.

jeżeli tylko do drukowania tekstu to polecam używaną

http://allegro.pl/item180527199_oki_oki … html#photo

Wybieraj drukarki tylko Canon i Epson, są tanie w eksploatacji, komplet tuszy canon od 10 do 40zł, epson od 20 do około 60zł, i mają całkiem przyzwoitą jakość wydruków, natomiast komplet tuszy do HP i Lexmarka to koszt nawet 400zł (mowa o zamiennikach). Kiedyś o tym nie wiedziałem i dałem się złapać na promocję urządzenia wielofunkcyjnego Lexmark za 149zł. Po miesiącu pożałowałem wyboru, i drukarka przez rok stała nieużywana bo nie było mnie stać na tusze :stuck_out_tongue: Teraz mam drukarkę Canon, i wydanie 15zł na tusz to żaden problem :lol:

Orginalne są bardzo tanie a zamienniki na allegro są po 6,50 i są świetnej jakości

Canon lub starszy model Hp … DO tego zestaw regeneracyjny za 20zł i masz na 5 napełnień…;]

Napiszcie proszę jakie modele posiadacie. Co to znaczy starszy model? Czy są one jeszcze w sprzedarzy- nowe nie używane i z gwarancją?