Tania drukarka z tanim tuszem

Szukam taniej drukarki atramentowej która będzie bardzo tania w eksploatacji niezbyt zalezy mi na jakosci tylko na cenie tuszu. Obecnie mam drukarke hp deskjet 5150 i załamałem się gdy wszedłem do sklepu kupić tusz, który oryginalny kolorowy kosztuje ponad 150 zł Natychmiast chce ją sprzedać Wszystkie tematy dotyczące drukarek znalezione w goglach nie satysfakcjonują mnie i bardzo prosze podajcie mi przykłady drukarek z jakiś internetowych sklepów

Witam!

Napisz coś więcej na temat tego, do czego Ci potrzebna ta drukarka… bo jeśli do drukowania tekstu i nie chcesz zdjęć w kolorze, to zdecydowanie polecam laserówkę - najtańsze można już kupić za niecałe 300zł np:

SAMSUNG ML-2010P - 600 dpi, 20 str./min. (A4), laserowa

Ja mam w domu ML-1510 i właśnie regenerowałem toner za 92zł, a ostatni raz regenerowałem go w kwietniu 2004 roku - od tego czasu wydrukowałem ponad 5000 stron (używając często opcji 40% oszczędzania tonera) co oznacza koszt jednej wydrukowanej kartki w granicy 0.018zł

ps. zazwyczaj jest tak, że jak drukarka jest tania, to jest droga w eksploatacji… im droższa tym bardziej pojemne i tańsze tusze.

Można jeszcze napełniać samemu lub kupować zamienniki - najlepiej na Allegro.

zdjęcia tez drukuje i to nawet duzo chciałbym zeby drukarka była nie droższa niz 200 zł oraz tusz oryginalny nie drozszy 50zł

Złączono Posty : 04.02.2007 (Nie) 16:08

nie wiem co sądzicie ale niektórzy mi polacali drukarki firmy canon do nich jest najtańszy tusz podobno

Ja mam drukarkę atramentową HP Deskjet 3940. Jest tania a zdjęci nie wychodzą tak źle. Ostatnio kupilem tusz na allegro za 25zł (Taki zestaw z allegro wystarczy na uzupełnienie kartdridża 20 razy)

taką drukarkę to ma chyba tylko Chuck Norris:P ja tez generalnie polecam laserówki…tanie w eksploatacji, szybciutkie, fajniutkie:P

jeśli musisz juz mieć tą atramentówkę to faktycznie rozejrzyj się za Canonem…