Tania drukarka?

Witam wszystkich piszę ponieważ chciałbym się was poradzić o zakup drukarki lub także urządzenie wielofunkcyjne… Moja coś szwankuje, dlatego chcę zmienić. Potrzebuje najzwyklejszej drukarki, jakoś druku mnie nie interesuje… Nie mam zamiaru drukować jakiś zdjęć i innych ■■■■■ółek. Interesuje mnie tylko, aby drukarkę kupić tanio i żeby koszty katridży były jak najmniejsze, zwłaszcza czarny kolor. Max ile mogę wydać to 150-200zł

EPSONA są tanie(zakup jak i utrzymanie) i dobre!

ja bym poszukał czegoś z hp,

ja odradzam epsona, nie dosć że pojemniki nie były zbyt pojeme,

szybko wysychały, i psuło się ciagle

wiadomo, ze zawsze sa wyjątki, no ale jednak…

Goodprogram, drukarki HP stanowczo odradzam ze względu na to że są to najgorsze drukarki na rynku jeśli chodzi o koszta eksploatacji. Sama drukarka tania - jednak trzeba patrzeć na koszta.

Osobiście ze swojej strony polecam Canona z serii IP np. 4300, komplet zamienników w których znajduję się blisko 100 ml to koszt ok. 20-25 zł, a wystarczy zdecydowanie na dłużej niż w przypadku tonerów hp, które nie mają dużej pojemności.

Właśnie miałem drukarkę hp i zgadzam się z tym co piszesz “Danielson”

Ciekawe w drukarce atramentowej toner :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P.

Co do opłacalności najtańszym (zarówno w zakupie jak i eksploatacji) i najlepszym (jeśli chodzi o stosunek jakość - cena) urządzeniem wielofunkcyjnym jest Brother DCP-135C.

Komplet (4 pojemniki z tuszem) zamienników kosztuje na Allegro koło 19 zł.

Ja bym nie szukał :arrow: najdroższe w eksploatacji drukarki na rynku (no chyba że cię bawi nabijanie cartridgy strzykawką) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

i z tym też mam złe przeżycia, no niekoniecznie ja ale ktoś z rodziny.

była już kilka razy w naprawie

zawsze sa wyjątki

lepiej to robić, i mieć porządną drukarkę, niż szajs, którego zaletą są tanie tusze