Tania podkładka chłodząca lapka 15.4


(Julek94) #1

zamierzam kupić jak najtańszą podkładkę w celu chłodzenia laptopa(w podpisie) zbliża sie lato a denerwuję mnie praca chłodzenia(ciągłe zmniejszanie i zwiększanie obrotów). Nie dysponuje jakąś dużą kwotą takie za 100 zł nawet w gre nie wchodzą(max70)! Laptop ma 15,4 cala. Dodam że patrząc z góry najbardziej grzeje sie lewy dół i góra lewej strony oraz środek, prawa pozostaje zimna. Przeglądając podkładki na allegro większość posiada trzy wentylatory, więc dysk(lewy dolny róg) nadal nie miał by odpowiedniego chłodzenia, wydaje mi się że mimo to temperatura by spadła! sposób zasilania bez znaczenia(może prócz baterii np AA :stuck_out_tongue: ), jakieś dodatki typu diody mile widziane, a i nie oczekuje od podkładki za o cene jakiejś rewelacji, tylko obniżenia temperatury o kilka stopni!

proszę o linki najlepiej na allegro do jakichś sprawdzonych produktów


(Arekarek 72) #2

kliknij sobie tu http://www.nokaut.pl/szukaj/chlodzaca-p ... ptopa.html


(Julek94) #3

nie zrozumiałeś mnie. Potrafię sam sobie odnaleźć oferty. Prosiłem o link do jakiejś sprawdzonej podkładki! a nie produktu produkowanego w Chinach w cenie 5zł! produkt sprawdzony to taki który był przez kogoś używany :stuck_out_tongue:


(Wiktor 1996 96) #4

Ta będzie dobra http://allegro.pl/item654340761_cooler_ ... nalny.html


(kwasna pikla) #5

http://allegro.pl/item660522367_podstaw ... ooler.html

ta podkładka będzie najlepsza bo chłodzi tak że trzeba siedzieć w rękawiczkach i kalesonach a napis eCOM świadczy o jej najwyższej jakości ^^


(Julek94) #6

zobaczymy jeszcze, a co sadzicie o takich cudach i sprzedawcy? http://www.allegro.pl/item650969580_pod ... t_pk2.html

chodzi mi o jakość chłodzenia takim czymś


(FXJ) #7

Ja nie mogę a po po z allegro? Zapłacisz na tej aukcji +20zł za wysyłkę! Idź do sklepu za rogiem i powiedz ze chcesz taką podkładkę do laptopa do 35zł i cię wyjdzie taniej a będziesz miał na pewno lepszą niż z allegro i koszt wysyłki 0zł jak by mnie mieli poproś by zamówili ci taką przy okazji.


(Julek94) #8

ciekawy pomysł ale za rogiem to mam tylko las :stuck_out_tongue: no nic postaram sie odwiedzić sklep i zobaczymy