Tanie laptopy z aukcji-czy sie opłaca?

Witam czy wydanie ok 500zł na taki laptop byłoby rosądne;

PROCESOR INTEL PENTIUM II 266

PAMIĘĆ RAM 64MB

HDD 4 GB

CDx16

COM

USB

IRDA

MATRYCA 14" AKTYWNA

BATERIA TRZYMA OKOŁO 1H

ZASILACZ

chodzi mi o tą aukcje

Ten laptop byłby przeznaczony do pisania w turbo pascalu i php ewentualnie c++ lub delphi,co o nim sądzicie?

Uważam że to dobry wybór, jak za tak niską cenę. :?

a ja tam bym tego nie kupił, musisz wydać 400 i dostajesz sprzęt na którym nawet xpka nie zainstalujesz… może jakiegoś linuxa ale to i tak za dużo jak za stary i używany sprzęt. Do twoich zastosowań oczywiście może wystarczyć ale kumpel kupił coś podobnego (troche słabszy procesor i mniej dysku) za 150zł więc jak dla mnie to może troche za dużo ale to tylko moje zdanie, zrobisz jak uważasz…

Jak nie masz co zrobić z pieniędzmi to kupuj 8)

Ja bym za ten złom nawet 200 zł nie dał :slight_smile:

Ale właśnie takie są realia, 100% sprawny laptop tyle kosztuje i jest wart swojej ceny. A na XP za mało ramu, ja kupiłem 233Mhz, 160MB Ramu za 500zł więc decyzja należy do ciebie. Postawiłem na nim Win98SE SP2 i nie zawiesza się i chodzi bardzo ładnie. Pozatym jest pewny - 6 miesięcy gwarancji.

Szczerze mówiąc to nawet świetny :x

Popieram. Sprzęt nie warty swej ceny :slight_smile:

na takiego kompika to jak złoto windows nt 4.0 workstation ;]

pozatym nie iweisz czy ten laptop jest w dobrym stanie…

nie wiem no ale to sklep to moge pojechać i obejrzeć

ale nie chodziło mi o wygląd zewnętrzny, może się coś zawiesza, a jeśli nawet nie to może niedługo się tak zacząć robić, w końcu sprzęt ten swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą… według mnie racje ma mk13 i aju… no i ja :mrgreen:

Aju… załóż okulary

Ja nic takiego nie pisałem…

A obydwoje mamy zupełnie inne zdanie :stuck_out_tongue:

Pozatym - skombinujesz sobie Windows 2000 i bedziesz miał system NT 5.0.

sory, fiesta i aju mają racje, a ty nie masz :stuck_out_tongue:

Może i nie mam, ale i tak końcowa decyzja należy do niego :slight_smile:

cały czas myśle nad tym i nie wiem bo mam do sprzedania 2 telefony i teraz nie wiem sprzedać 2 i kupic jeden porządny telefon albo 1 zwykły i laptop,ale chyba sobie kupie 1 średni i odłoże kase pooszczędzam troche i kupie porządny laptop

PS;

Ale gdybym zainstalował na nim Windows ME to chodził by “sprawnie” z tym co chciałbym na nim robić tzn. do pisania w turbo pascalu i php ewentualnie c++ lub delphi

no było by ok ale za 2000zł dostaniesz już sredniaka kup sobie lepiej telefon mi się on nawet wizualnie nie podba no i bateria trzyma godzine badziew naprawde nie bierz lepiej. ODRADZAM