Tanie linie lotnicze->Kierunek Holandia - co polecacie?

Witam.

Planuję podróż 7 dniową w lipcu (urlop) do Holandii.

Wiadomo, w ramach redukcji kosztów, pójdą tanie linie lotnicze.

Jakich tanich przewoźników polecacie ?

Znajomi polecili mi WizzAir, lataliście tą linią lotniczą ?

Zadowoleni jesteście ?

eeeee powiem tak. Nie istnieją tanie linie lotnicze… Niby za bilet zapłacimy 500 zł, ale do tego dojdą kolejne opłaty np. za paliwo i inne wymyślne duperele. I wyjdzie tak, że będziemy musieli dopłacić przynajmniej 1500 zł…

Coś mi się wydaje, że lepiej z biurem latać. Jakieś takie odczycie mam…

Nie prawda, jak kupisz bilet odpowiednio wcześniej to możesz polecieć już za pare złotych.

Sam już kilka krotnie latałem za grosze, 200-400zł w dwie strony nawet np do londynu ze szczecina.

Ryanair wydaje mi się tanią linją (nią własnie latałem) już kilka krotnie. http://www.ryanair.com/site/PL/

Nie wiem akurat czy w aktualnym momencie latają do holandi te samoloty ( z pewnością nie ze wszystkich polskich lotnisk jest takie połaczenie) ale wydaje mi się że powinni mieć jakieś połaczenie .

NP patrze tam teraz na tą strone co podałem i można kupić bilet szczecin - londyn:

2zł oczywiscie to ściema bo dochodzą opłaty itd…

no ale jak widac za 252zł można mieć bilet i to w dwie strony do londynu i z powrotem więc nie mów że to calkiem ściema, te tanie linje lotnicze bo nie do końca tak jest.

A te całe biura podróży to wyciąganie kasy, w końcu biuro też musi zarobić, a jak umiesz sam sie zorganizować to na pewno bedzie taniej.

EDIT:

tak patrze i coś nie bardzo widze żeby te linje WizzAir czy Ryanair latały gdzieś do amsterdamu czy w inne miejsce holandi…

EDIT:

A nie jednak jest np Eindhoven (EIN) i w ryanair i w tym drugim, kwestia tylko z jakich lotnisk w polsce tam latają, trzeba troche pogrzebać w tych stronach i pokombinowac zeby sprawdzić…

A ja jeżdze do Holandi autem lub w ostateczności przewozem (busem), troche długo ale tanio. Długo tzn. ok 10-12 godzin osobowym, busem troche wiecej…:slight_smile:

Loczek__16 ,

a jakie koszty przejazdu są ?

Grzesiek1 ,

Dzięki za wyczerpujące info :wink: