Tanie Mp4 4GB

Witam! Chce kupić jak najlepszą Mp4 do 250zł powinna mieć :

  • aparat 2.0MPx

  • minimum 4GB

  • menu w języku Polskim

Podawajcie linki z Allegro.DZięki :slight_smile:

Ja mam taki odtwarzacz. Ma on aparat, kamere 2mpix, 4GB, karty miniSD, ekran 2,4", aluminiowa obudowa, może pracować jako kamera do komputera, wbudowany akumlator. Ogólnie nie polecam taniego mp4 z aparatem. Jakość zdjęć jest TRAGICZNA. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę wrzucić kilka przykładowych fotek zrobionych tym “aparatem”. Lepiej dołożyć i kupić prawdziwą mp4 lub dobrą mp3, bo po takich no-name możesz się mocno rozczarować…

P.S> Jeśli jednak dalej jesteś zainteresowany tymi tanimi mp4 z bajerami to zobacz ten.

To mp4 miało być dal kumpla ale on już wybrał ta mp4 którą ty podałeś. Mówiłem mu żeby coś wybrał z creative ale on sie uparł :slight_smile: dzięki za pomoc , temat można zamknąć :slight_smile:

hej chce sprzedac mp4 4BG + kart mapieci 2GB za 350zł-400zł firmy Creative zen nie uzywana w pudełku i gwarancją posiada klabel sluchawki. Sprzedaje bo chce kupic psp. jest swietny szczegolnie wyswietlacz :). Odtwaza filmy i muzyke w b.dobrej jakosci. Nie bede zachecac to ten odtwarzacz niema wad a przynajmniej ja ich nie widzialam:) sama nazwa powinna zachecac gdzys firma niezawodna :))

Firmy D-Wave nie polecam bardzo problematyczne odtwarzacze.