Tanie urządzenie z Wi-Fi

(Kendens) #1

Witam, poszukuję jakiegoś taniego urządzenia za pomocą, którego mógłbym połączyć się z bezprzewodowym internetem i mógł przeglądać strony internetowe, korzystać z jakiegoś komunikatora.

To co udało mi się znaleźć to:

iPod Touch

PSP

Nokia N80

Niestety urządzenia są dosyć drogie, znacie jakieś inne tańsze?

Większość palmtopów. Osobiście polecam Palm T|X oraz Tungsten C.

(Kendens) #3

Najlepiej w granicach 400zł

http://allegro.pl/item382211651_palm_tu ... bragl.html Polecam

(Antonijasny) #5

Witam, poszukuję jakiegoś taniego urządzenia za pomocą, którego mógłbym połączyć się z bezprzewodowym internetem i mógł przeglądać strony internetowe, korzystać z jakiegoś komunikatora. Ktoś ma pomysł?

(sla17) #6

Smartphone z Androidem, jakiś tani tablet czy też iPod Touch, PSP. Podaj cenę, a coś się wymyśli.

(xomo_pl) #7

PSP bym odradzał jako urządzenia do www- browser jest kiepski....

ipod touch to dobre wyjście- dobra cena jak na produkt apple i wykonanie też. Ekran ma super.

Do 400zł to jakiś telefon z lub bez androida, byle ekran był duży.

Zainteresuj się ZTE BLADE: 3,5" ekran więc dość duży i będzie wygodny do www

(sla17) #8

Fakt, dzisiaj przeglądałem internet na PSP (nie wiem co to było, bo to nie moje - nie rajcują mnie te zabaweczki) i przeglądanie możliwe, można sprawdzić ale niewygodne to, napisanie dłuższej wypowiedzi zabiera trochę czasu :smiley:

iPod Touch - raczej w to bym celował, dlaczego? Tanie telefony z Androidem potrafią się przyciąć, a na iPodzie (nie wiem jak 1G i 2G, ale 3G i 4G) chodzi płynnie i można jeszcze jakieś gierki sobie pograć, a nie wiem jak akurat na ZTE, ale miałem kilka low-endowych słuchawek w ręce i np. gra w Angry Birds nie była komfortowa :smiley: