Tapeta, brak "Narzędzi" w menu

witam.

Ostatnio wziałem się za jeden z komputerów w domu, użytkowany przez mojego młodszego brata. Po wyrzuceniu z tamtąd mnóstwa syfu spotkałem z taką sytuacją: nie można zmienić tapety, ani poprzez właściwości pulpitu, ani poprzez opcje “umieść jako tło pulpitu”. I chociaż właściwości się uruchamiają, to pole wyboru tapety jest po prostu zablokowane (z czymś takim sięjeszcze nie spotkałem :/).

Drugi problem, to brak przycisku “Narzędzia” w menu przy przeglądaniu danych na dysku. Ten problem właściwie nie jest ważny, bo w narzędzia można wejść w eksporatorze, ale denerwuje mnie. Co mogło spowodować zniknięcie tego przycisku?? :confused:

PS: Żeby nie pisać drugiego tematu: istnieje sposób na sprawdzenie elektroniczne rodzaju karty muzycznej, gdy mechaniczne sposoby zawiodły? Nie mogę znaleźć sterowników :confused:

Wklej logi z HijackThis i SilentRunners według tego: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

ad ps :wink:

Tak, ściągnij program EVEREST Home Edition

tak jak mówiłem - tu nic nie ma :]

Silent Runera nie czyta… no cóż, lata świetności ten komputer ma już za sobą… “Wscript: program wykonał nieprawidłową operacje i zostanie zamkniety” :smiley: