Tapety nieda sie zmienić

Od 2 dni mam tapete koloru szarego niemoge jej w cale zmienić. Windowsa XP dopiero co zainstalowałem.Prosze o pomoc

oto moje logi z Hijacka

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 10:52:48, on 2006-05-11

Platform: Windows XP (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 (6.00.2600.0000)


Running processes:

D:\WINDOWS\System32\smss.exe

D:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

D:\WINDOWS\system32\services.exe

D:\WINDOWS\system32\lsass.exe

D:\WINDOWS\system32\svchost.exe

D:\WINDOWS\System32\svchost.exe

D:\WINDOWS\Explorer.EXE

D:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

D:\Program Files\Common Files\EPSON\EBAPI\SAgent2.exe

D:\WINDOWS\System32\nvsvc32.exe

D:\Program Files\Opera\Opera.exe

D:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe

E:\Różności\HijackThis.exe


O4 - HKLM\..\Run: [sachost] D:\WINDOWS\sachostx.exe

O4 - HKLM\..\Run: [70d13265.exe] D:\WINDOWS\System32\70d13265.exe

O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE D:\WINDOWS\System32\NvCpl.dll,NvStartup

O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /install

O4 - HKLM\..\RunOnce: [3DSetup] "D:\PROGRA~1\EASPOR~1\FIFA20~1\3DSetup\3DSetup.exe" -silent -dir "D:\PROGRA~1\EASPOR~1\FIFA20~1\3DSetup"

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{A3B6DD4C-DAF6-434D-BC29-DD1B00C6EBDE}: NameServer = 194.204.159.1

O23 - Service: EPSON Printer Status Agent2 (EPSONStatusAgent2) - SEIKO EPSON CORPORATION - D:\Program Files\Common Files\EPSON\EBAPI\SAgent2.exe

O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - D:\WINDOWS\System32\nvsvc32.exe

Daj log z Silenta - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

usuń ręcznie w trybie awaryjnym pliki:

Spróbuj otworzyć notatnik i wkleić:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

Sprawdź właściwości pulpitu/pulpit/dostosuj pulpit/sieć web i sprawdź czy nie masz tutaj jakieś strony ustawionej

zrobiłem wszytko tak jak napisałes Gutek ale nic nie pomogło.

cos z tym nie tak wpisuje wszytko do notatnika zapisuje i wyskakuje mi komunikat że: Nie można zaimportować d:\DOCUME~1\Ja_\Pulpit\FiX.REG: Określony plik nie jest skryptem rejestru. Można importować tylko binarne pliki rejestru z wewnatrz edytora rejestru.

Spróbuj otworzyć notatnik i wkleić:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik --> zapisz jako --> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki --> zapisz pid nazwą FIX.REG

W trybie awaryjnym odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Opcje folderów/widok/ukryj rozszerzenia znanych typów plików na wyłączone. Typuję, że masz podwójne rozszerzenie :wink:

Jeśli nie pomoże to http://wiki.djlizard.net/Repair_Permissions

MarS to że nie moze kolega dodac wpisu do rejestru jest spowodowane źle zapisanym fixem

Taki bład może być spowodowany brakiem nagłówka w fixie lub np. brak odstępów miedzy kluczami

Niech zrobi fixa Bieniola, zobaczymy czy się przyjmie

Możliwe, choć ja typuję włączone ukrywanie rozszerzeń. To standardowo zaznaczona opcja w systemie :slight_smile:

Jak zapisze sobie np. fix.reg to de facto ma fix.reg.txt, gdyż rozszerzenia są ukrywane i dlatego nie można tego dodać do rejestru. Ale poczekajmy co powie autor wątku. w końcu mogę się mylić :wink:

To taki zapisz jak Bieniol napisłą zrób, pewnie wina słowa REGEDIT4 gdybyś wpisał Windows Registry Editor Version 5.00 byłoby Ok, ale zapisz co Bieniol napisał i daj nowy log z Silenta:)

Już wszytsko wróciło do normy. Dziekuje za pomoc. !!